Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom a külödi magyar videóso...

Utálom a külödi magyar videósok felét ez gond?

Figyelt kérdés

Utálom a külödi magyar videósok felét.

Oka az hogy tartalom nélkül érdekel sok megtekintést.


Egy külföldi csatornát követek akit kedvelek



2021. jan. 7. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nézed azt, akit utálsz, akkor nem gond. Gond akkor van, ha utálsz valamit, de mégis kényszeresen nézed, csak hogy dislike-olhasd és fikázhasd.
2021. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtan könyvet is utálod ahogy látom. De amúgy kit érdekel kit utálsz, olyan ember nincs aki mindent szeret.
2021. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a nem külföldi magyar videósok fele nem tartalom nélkül érne el sok megtekintést...
2021. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3as. Ott a pont.
2021. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a külföldi nem magyar videósok fele nem tartalom nélkül érne el sok megtekintést...


:)

2021. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a nem külföldi nem magyar videósok fele nem tartalom nélkül érne el sok megtekintést... :D
2021. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha kritikát fogalmazol róla.

Ezt mondja # azért utálsz mert külföldi vagyok és elértem valamit


Ha ugyan ezt egy Magyarországon élö magyarnak mondod ezt mondja # írigy vagy

2021. jan. 7. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7. Nem kell kritikát fogalmazni róla. Ha nem tetszik ne nézd. Vagy ha kritikát fogalmazol róla, miért érdekel, hogy mit mond, ha úgyis utálod? Én akit utálok egyszerűen lesz@rom aztán kész. Nem nézem meg kritizálom, csak figyelmen kívül hagyom.
2021. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az összeset utálom,mind ingyenélő majom aki egy 3 éves szellemi szintjén van. Még anno 10 éve amúgy nekem is buli volt Justin Bieber videóit dislikeolgatni, aztán mikor megtudtam hogy amúgy a kattintás után is kapnak pénzt, azóta azt a taktikát alkalmazom hogy még véletlenül sem nyitom meg egyiknek a videóját se. Nekem megmarad az agysejtem, ő meg nem kap utánam egy fillért se, tiszta haszon. Mindenkinek ezt kéne csinálnia, akkor ezek videógyártás helyett elmehetnének végre dolgozni.
2021. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Ajánlom figyelmedbe ezt a csatornát:


[link]

2021. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!