Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A teljesen értelmetlen kijárás...

A teljesen értelmetlen kijárási tilalom meddig lesz még hosszabbítgatva?

Figyelt kérdés
Amíg az embernek a teljes fiatalkora rámegy, hogy a hapcivírusban megmentsük azokat, akik a covid nélkül sem éltek volna amugy sem túl sokáig?
2021. jan. 8. 08:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%
Na megint kezded?
2021. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
36%
Fusztrált tinike szag van.
2021. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
50%
Nem találsz elfoglaltságot otthon? Foglald el magad. Olvass, tornázz, meditálj, takaríts, főzz, kreatívkodj/barkácsolj. És örülj annak hogy nem megy annyi kocsi, nincs akkora zaj sem, tisztább a levegő, meg hogy élsz stb. És nyugi, nem fog örökké tartani a tilalom, mint ahogy a nyugalom sem. Használd ki amíg tart.
2021. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Tevenyereggyarto ***** válasza:
45%

“Amíg az embernek a teljes fiatalkora rámegy, hogy a hapcivírusban megmentsük azokat, akik a covid nélkül sem éltek volna amugy sem túl sokáig?”


Jah, elvégre covidba eddig mind 90+ évesek haltak bele. Ja, nem.

Amúgy szerinted aki nagyjából előreláthatóan nem természetes halálba hal bele közel a 100-hoz annak az élete már nem is számít? Csak annak számít aki fiatal? Neked csak az a lényeg ,hogy neked minél kényelmesebb legyen, más le van sz@rva? Ez aztán az empátia...

2021. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
50%
Ja, végül is a 60éves ismerősöm is nemsokára meghalt volna, végül is csak 20évet élhetett volna még...
2021. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
44%
Elment a teljes fiatalkorod?:D ajaj
2021. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
47%
Amíg Viki bácsi másképp nem rendeli!
2021. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
27%

Hisztike helyett regisztrálj oltásra, aztán ha megkaptad, mehetsz ahova akarsz.

A dolgoknak meg talán utána kéne olvasni, mielőtt véleményt formálsz. Nem csak nyuggernátha a covid (habár valamennyire szociopata hajlamokra utal, hogy simán halálra ítélnéd az idősebbeket és a betegeket, hiszen ~ójaj elmegy a fiatalságod~)

Ha te elkapod, elég jó esélye van, hogy lesz valami hosszan; akár élethosszig tartó szövődményed belőle. Szívbetegség, tüdőbetegség, amit csak akarsz.

2021. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
66%
Nyílván erős túlzásokba esett a kérdező, de alapvetően a frusztráltságát megértem. Mindenhol az szól, hogy legyőztük a második hullámot, ennek ellenére még mindig csak úgy hosszabbítgatnak.
2021. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

"olvass"

Elég elolvasni a sulihoz a dolgokat, dehogy olvasok, nem vagyok stréber


"tornázz"

Fociedzés.


"meditálj"

jól van xddd


"takaríts, főzz"

pasi vagyok, bocs.



60 évesen az ember már öreg. Én viszont most vagyok fiatal és unalmas már átutazgatni hétvégente haveromék családi házába vidéken, ha egy bulit akarok. Aki fél, maradjon otthon.

2021. jan. 8. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!