Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék egészségesebb...

Szeretnék egészségesebb lenni,jobban érezni magamat,hogyan kezdjek bele?Bármit hajlandó lennék megtenni érte,magas vérnyomásom is van,és elég kellemetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Mozgás, mozgás, mozgás! A legfontosabb, kezdj el valamit sportolni! De ne olyen langyi sz4rba kezdj, mint pl. a pingpong, hanem pl. futásba, kondizásba, biciklizésbe stb. Ezt rendszeresen, heti 2-3 alkalommal legalább, és nem fél órát, hanem min. 1,5-et. És ami még fontos, az a kajálás, nincs nasi, nincs üdítő, se semmi ilyen sz4r, reggel, délben, este egyszer eszel és kész, akkor se túl sokat. Emellet jó, ha meg tudod válogatni, mit eszel, törekedj több húst és zöldséget enni, valamint mehetnek a gabonafélék, a gyümölcsök is, de ezekkel óvatosan, mert sok bennük a ch. Amúgy miközben írom, arra jöttem rá, hogy egy egész regényt lehetne erről írni, amit nem akarok, szóval inkább azt javaslom, hogy gugliba nézz utána egy jó edzéstervnek, meg egy jó étrendnek.
2021. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"reggel, délben, este egyszer eszel és kész, akkor se túl sokat."


Ez konkrétan már koplaláshoz közelítő kategória és rohadtul minden csak nem egészséges.

2021. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mostanában nyomják ismerőseim a teljes növényi étrendet.

ez a könyv az alap:

[link]

ez meg facebook:

[link]


én úgy látom talán jó dolog. De ehhez baromi fanatiknak kell lenni, csak nőknek megy, akik képesek így főzni mindent másképp.

2021. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
#2 az nem egészséges, hogy az ember reggelizik, ebédel, vacsorázik, és közte nem nasikázik, meg hogy amikor leül enni, nem eszik túl sokat, azaz nem zabálja durranásig magát, csak egyszerűen jóllakásig eszik? Akkor bocs, nem szóltam.
2021. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan ki esne a belem és gyomorégésem lenne, ha semmit nem ennék a főétkezések között.
2021. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!