Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Földön eddig előfordult és...

A Földön eddig előfordult és napjainkban is előforduló gonoszt a pszichopaták okozták, okozzák?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért engedi meg a társadalom nekik, hogy szabadon garázdálkodjanak a világban? Miért nem azonosítják be őket, jelölik meg és figyelik őket. Nagyon veszélyes emberek, miért kezelik őket ilyen könnyelműen? Értem én, hogy emberi jogok meg jogegyenlőség, de más mentális zavarosokat is diagnosztizálnak és megfigyelés alatt tartják, például skizofréneket, depressziósokat, szorongásos zavarosokat.
2021. jan. 9. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem, tehát a többi tárgytalan.
2021. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1


Pszichopata vagy netán? Azért nem szeretnél a témáról beszélni?

2021. jan. 9. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

"Nagyon jól ismerlek!

Ismerem a fajtád.

Egy nap találkozunk!"

Kedves, aranyos, kicsit sem őrült kérdezőnk ismét bizonyított.

Ki is a pszichopata?:DD

Kétségtelenül sok nagy zsarnok, diktátor, tömeggyilkos személyisége elhelyezhető az antiszociális személyiségzavar spektrumán, de korántsem mindegyik. Ez a válasz jobban megfelel?

2021. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, hane az, hogy minden ember gondolkodása más és más, más a fontos nekem vagy neked is. Az alapproblema inkább ez.
2021. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, a pszichopaták igenis nagyon kártékonyak. Hogy a társadalom miért nem tesz ellenük semmit ?


Ez jó kérdés, pedig a kutya is le szokta vakarni magáról a bolhát..

2021. jan. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!