Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki védi a homoszexuális...

Ki védi a homoszexuális életmódot elhagyni vágyók érdekeit?

Figyelt kérdés

Miért ennyire tabu téma ez? Miért veszik el az egyén döntés jogát?

Nagyon sok dokumentált eset van, ahol a konverziós terápia sikerrel járt és a változás vezetett a megoldáshoz. Viszont ami furcsa, hogy a melegpropaganda erővel támadja és írtja azokat akik terápiás módszerrel a változtatást akarják elérni. Pedig vannak esetek, amikor nem önmagunk elfogadása vezet megoldáshoz, hanem a változás.

Miért van ez szerintetek?



2021. jan. 11. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem hol sérülnek ezeknek az embereknek az érdekei.
2021. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 meszike91 ***** válasza:
88%
aki nem homoszexuális, az nincs rákényszerítve a homoszexualitásra
2021. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
34%
Nincs homoszexuális "életmód", ami azt sugallja hogy ez választható. Masok életébe beleszóló életmód annál inkább. Erre lehetne konverziós terápiát fejleszteni,még támogatnám is.
2021. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
21%

Pont ezen gondolkoztam a múltkor én is. Hogy végülis tényleg van aki így elhagyta a homoszexualitást.

De ugye itt ő ellentmondásba kerülne a propaganda önmagával, mert az azt hangsúlyozza, hogy ez egy ugyanolyan és ugyanolyan jó életmód mint a normális. Tehát nem mondhatja azt hogy ha van esélyed a normális szexualitásra, akkor inkább válaszd azt.

Persze ez megint onellentmondas szerintem, hiszen elvileg azért küzdenek a jogvedo szervezeteik, hogy ne legyen megkülönböztetés, tehát azért meg is csak jobb/egyszerubb a többséghez tartozni.

Az is érdekes, hogy vajon a homoszexuálisok egyáltalán azokra a jogokra vagynak e amit a propaganda szervezetek a fókuszba állítanak, mert szerintem nem egy egységes massza ok sem...

2021. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 A kérdező kommentje:

#1

Nincsenek olyan lehetőségeik, mint akik az elfogadás mellett döntenek.

Nincsenek támogatva azok a kutatások, amelyek a homoszexualitás embert meg tudná változtatni heteroszexuálissá.

Nem hagynak neki választást, csak az elfogadást súlykolják.


#2

Válaszod nem kapcsolódik a kérdésemhez.


#4

Egyetértek veled.

2021. jan. 11. 22:20
 6/111 anonim ***** válasza:
83%
Milyen értelemben jobba többséghez tartozni? Mert a többség megnehezíti a kisebbség életét, majd erre hivatkozva konverziós terápiát kínálnak, hogy megkönnyítsétek mások életét?.... nézzen az ilyen tükörbe.
2021. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 A kérdező kommentje:

#6

Ha férfiról beszélünk akkor gondolom csak jobb lenne neki a többséghez tartozni.

Átélni milyen úgy közösülni, ahogy azt a természet eredendően kialakította és nem egy másik férfi végbélnyílását használni erre a célra.

Átélni azt, ahogy egy nővel kiteljesedik a szerelmük és együtt létrehoznak egy új életet, ami összeköti őket.

Ahogy a gyermekeik által bővül a családuk, ahogy a gyermekük ajándékozzák meg őket unokával.


Lehetne még sorolni, de szerintem bőven soroltam fel olyan érveket, ami miatt sok homoszexuális elkezdené a konverziós terápiát.

A baj az, hogy teljesen elvették itt az egyén döntés jogát.

De miért?

2021. jan. 11. 22:35
 8/111 anonim ***** válasza:
78%

"Pedig vannak esetek, amikor nem önmagunk elfogadása vezet megoldáshoz, hanem a változás." - ???

Van valami hiteles forrás erről a "nagyon sok dokumentált eset"-ről? Honnan tudod megmondani, hogy változott a szexuális orientáció? Honnan tudod azt, hogy a homoszexualitás olyan dolog amin lehet változtatni?

Önelfogadásról szerintem akkor beszélhetünk, ha egy olyan tulajdonságod van, amin nem lehet változtatni.


"..a melegpropaganda erővel támadja és írtja azokat akik terápiás módszerrel a változtatást akarják elérni." - ???

Ez a szóhasználat egyértelművé tette számomra, hogy te is egy propagandát tolsz.


Egyik felsorolt érved sem helytálló. Még csak nem is érv.

2021. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 A kérdező kommentje:

#8

Egy időbe követtem ezeket, de most hogy utánanéztem nagyrészt mind törölve lett.

Egészen elképesztő, hogy mekkora hatalom van a meleglobbi kezébe.


De azért itt van példának Matthew Grech, aki a terápia segítségével heteroszexuális lett. Ezt a helyi X-Faktorban mondta el, én még láttam a videót is. Sajnos azóta a videót törölték YouTube-ról, és Facebookról is, és a szervezők elhatárolódtak tőle.

Gyakorlatilag azonnal elnémítanak mindenkit akinek pozitív tapasztalata van a terápiával kapcsolatban.

Azt tudom mondani, hogy ha valóban kíváncsi vagy a dokumentált estekre, akkor folymatosan nézzed a friss híreket és minden ilyen esetet azonnal mentsed le a gépedre, mert rövid időn belül törölni fogják. Nyilván ilyen ellenszélben nehéz beszélni ezekről. Azt, hogy mennyire sikeres egy ilyen terápia azt nem lehet tudni mivel a legtöbb helyen a kormány betiltotta.

Viszont megfordítom a kérdést, úgy hogy honnan tudod hogy nem lehet változtatni rajta?

Hiszen jelenleg már fiatalokat és idősebbeket is átformálnak férfiból nővé, de van hogy oda-vissza bármivé.

Ezekről is rengeteget lehet hallani és olvasni.

Milyen szóhasználat volt ami nem tetszett és milyen propagandát tolok szerinted?

De azt már most elárulom, hogy semmilyen propagandát nem tolok, ez mind a saját véleményem. Szerintem ez annyira tabu téma hogy nincs is olyan aki propagálja.

2021. jan. 11. 23:43
 10/111 anonim ***** válasza:
84%

Elvették a döntés jogát? Ha "homoszexuális érzéseid" vannak ,azok érzések és nem döntések.


Nagyon klassz dolog ilyen szentimentálisan a heteroszexualitásról beszélni. De tudd minden szappanopera központi eleme az, hogy van egy ember aki jobban tudja hogy kellene élnie a másiknak.


Belső érzelmek határozzák meg a homoszexualitást, de minden esetben külső elemek, heteroszexuális egyének akarnak homszexuálisokból heteroszexuálisokat faragni. Nagyképűség az egész.


Ha egy "homoszexuális" heteroszexuális tudott lenni, akkor nem volt homoszexuális. Aggályos továbbá hogy gyerekkorúakat iratnak be szülők Amerikában ilyen táborokba. Tehát mégegyszer: A téma tabusága ott van, hogy van egy nem homoszexuális embercsoport aki homoszexuálisokból (akár kiskorúakból) akar heteroszexuális embereket "nevelni", miközben azt gondoljuk, hogy ha valaki önként sikeresen teljesítette a dolgot, eleve nem is volt homoszexuális.

Továbbá az én vélemény az, hogy egyetlen meleg sem akarna hetero lenni, ha nem venné őket körbe a többség akik a melegek elleni erzését tudat alatt úgy szabadítják fel, hogy indítanak egy konverziós tábort.

2021. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!