Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok ma?

Mit csináltok ma?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 07:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Kitrágyázok a kecskék alól, és csinálok néhány tojófészket a tyúkoknak tavaszra.
2021. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali kutyazason mar tul vagyok, most egy kis rendrakas kovetkezik, utana bevasarlas/fozes, kaja utan kutyazas ... delutan pihenek egy kicsit es elem az eletem, este megint kutyazas utana szundi.
2021. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
8:30-tól 14:30-ig beülök az online órákra (össz 6 db), beadandókat írok aztán délutáni alvás és sorozatot nézek :D
2021. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy itt alig dolgozik valaki:D

Én 2 órától este 10-ig dolgozok, aztán zuhany és alvás és szombatig ez megy.

2021. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Holnap vizsga, szóval tanulok, eszek, tanulok, youtube-ot nézek, tanulok, eszek, Among Us-ozok, tanulok, eszek, tanulok, Youtube... Nem túl érdekes, igyekszem ébren maradni. :D

#1: buli??? A pandémia közepén?

2021. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%

15: Szerintem sima házibulira gondolt az illető azt meg miért ne lehetne?

Senki sem tud róla csak aki ott van azt kész.

2021. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
Egyetemista vagyok és még 14-én lesz egy vizsgám így leginkább arra készülök a nap nagy részében. Munkát nem vállaltam erre a félévre mivel sok tárgyat vettem fel illetőleg terepgyakorlatunk is volt a félév során. Rendszeresen szoktam edzeni is, amit délutánonként, kora esténként szoktam letudni. Barátaim, barátnőm nincs így tv nézés vagy olvasás lesz még az esti program, esetleg fellépek a gyakorira és nézelődök a feltett kérdések között.
2021. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

Hátizom erősítő torna.✔️

Szellőztetés.✔️

Tusolás.✔️

Reggeli csinálás,majd reggelizés.✔️

Mosás.✔️

Séta.✔️

Terigetés.✔️

Munka keresés.✔️

Most épp gyakorizok 10 perce,még 10 percet fogok.

El megyek tankolni és bevásárolni.

Eszem valami jót.

Megtervezem valamennyire a holnapi Kékestetői kirándulást,állítólag holnap rá érnek tesómék is így nem egyedül megyek,biztonság kedvéért be teszem a szánkót is. 😁

Kb így néz ki a napom.


#14 Dolgozni minek?😅

2021. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
És te kérdező?
2021. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kitakarítok, aztán elkezdek főzni, aztán dolgozok is kicsit, majd ledőlök sziesztázni.
2021. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!