Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már bárkivel itt az...

Történt már bárkivel itt az oldalon,olyan hogy az írásai alapján az egyik családtagjára/rokonára/barátjára ismert rá,vagy fordítva,hogy őrá ismert rá valaki?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így még konkrétan nem. Viszont mindig megdöbbenek rajta mennyire hasonló problémái vannak az embereknek. Akár a saját, akár az ismerőseim életéből tudnék ilyeneket felhozni, mint amiket itt olvasok.
2021. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem felismertem egy diákomat egy történet alapján. De nem vagyok benne biztos.
2021. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámat szoktam néha. Tudjuk egymásról, hogy használjuk ezt a fórumot, néha beszélgetünk is róla, hogy milyen kérdéseket láttunk.
2021. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés alapján osztálytárs. (Házis lérdés)

Válasz alapján meg olyan, akivel itt üzeneteztem.

2021. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt.
2021. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1.,2.,3.,4.,5.:Mindenkinek Nagyon Szépen Köszönöm a válaszát! :)
2021. jan. 12. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem.

De amugy igyekszem nagyon attetelesen konretumok nelkul irni. Volt mar olyan, hogy peldaul munkahelyi kerdesben valaszoltam, aztan nem kuldtem el, mert ugy ereztem, hogy minden igyekezetem ellenere nem tudtam elege atalakitani kiszinezni, ugy hogy lenyeg az megmaradjon, de senki nem ismerjen ra. Inkabb toroltem.

2021. febr. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7.:Nagyon Szépen Köszönöm a válaszod! :)
2021. febr. 8. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!