Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kevésbé ismert/letűnt...

A kevésbé ismert/letűnt celebek miből élnek? Pl. Varga Viktor?

Figyelt kérdés

Róla hallotam most ismét Puzsér kapcsán, aki elég keményen kiosztotta élő adásban, de most nem is ez a lényeg. Viktor azt mondja, ő azt csinál, amit akar, de eközben elhanyagolható méretű követőtáborral rendelkezik, a klipjeit nem nézi kutya sem, tv műsorokban sem szerepel. A Bora néha cikkezik a hülyeségeiről, de ennyi.

Miből terelmi meg a anpi betevőt úgy, hogy eközben még utazgatni is tud, jól érezni magát és láthatóan nem keveset költ? Tegye meg, ha meg tudja, de nagyon kíváncsi lennék, hogy miből?



2020. nov. 15. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:
*Bors *teremti meg
2020. nov. 15. 13:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abból, hogy egyszer híresek voltak
2020. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, de a gyakorlatban hogy jön abból pénz, hogy csináltam egy videóklipet, amit megnéztek sokan? Erre ki az, aki örökké kifizet nekem pénzt? Ez még nem magyarázza meg.
2020. nov. 15. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Varga Viktor, pont hogy celeb ma is.

Tehat ez rossz pelda!

Allandoan cikkeznek rola, rendszeresen van uj szama/klipje stb.

2020. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is lehet új klipem akár minden nap, ha megnézik max. 5.000-en, akkor kenhetem a falra. Pont ahogy Viktor. A cikkekért mert nem szoktak pénzt kapni azok, akikről szól. Lehet újat mondtam ezzel.
2020. nov. 15. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a pofák lehetnek divatcégek politikai csoportok által futtatva és életvitelszerű hosztesszek es szexszolgaltatók . A riportokért lazán több 100 ezreket kérhetnek ...
2020. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Dehogynem ! Nem éri meg kérdezés nélkül bármit leadniuk mert perek kártéritések büntik érik a lapkiadót . Képzelt riport itt nincs .
2020. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Varga Viktort én se nevezném letűnt celebnek, mégha most kevésbé felkapott is, mint 5-10 éve. Viszont akkor baromi sokat koncertezett, tv-ben szerepelt, rengeteget cikkeztek is róla (amikért bizony kapott pénzt, ebben te tévedsz nagyot). Ezekből simán tudott félretenni, befektetni.
2020. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb a lovas színházban volt előadó Varga Viktor, és garázskoncertet is adott, amiért fizet az állam pénzt. De szponzorai is lehetnek, nem feltétlenül kellenek insta, és facebook követők, ha jelen van másutt a médiában. Utazgatni is főleg szponzorok által tudott menni.
2020. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!