Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen gyerek...

Szerintetek milyen gyerek születhet majd?

Figyelt kérdés
Szóval én söttét barna hajju vagyok, söttét barna szemű, és nem vagyok hófehér de barna se... és szeplős vagyok.. párom, szökés barna hajju, kicsit szeplős és zöldes kék szemű.. milyen gyerekünk születhet?
2021. jan. 13. 01:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Orosz országban keztem az ovit, és anyukám meg apukám magyar örülök ha beszelni tudok magyarul, nem hogy irni,
2021. jan. 13. 01:23
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg, ha mind a kettőtöknek barnás a haja, akkor a gyereknek is barna lehet, esetleg szőkés barna. Barna vagy zöld szemekkel. Talán szeplőkkel... Ezt így látatlanban nem lehet meg mondani, hiszen genetika kérdése...
2021. jan. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igazándibol nem is olyan szökés barna inkább söttét szőke..
2021. jan. 13. 01:29
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg barna lesz a haja is és a szeme is, mert a barna a domináns allél, a zöldeskék pedig a recesszív.
2021. jan. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

A ti szüleitek haj- és szemszíne is fontos, sokszor az jelenik meg az utódon.


Például édesapám haja fekete, édesanyámé nagyon sötét barna, de én nagyszülőktől a világosbarna (nyáron szinte szőke) hajamat.

2021. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
*hajamat örököltem.
2021. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Anyukám haja fekete,és nagyon világos barna szemű, apukám haja söttét barna és,söttét barna szemű, barátom szülei: az anyukája söttét barna hajú, söttét barna szemű, az apukája szőke kékszemű..
2021. jan. 13. 08:27
 8/13 anonim válasza:
80%
Nalunk : én barna hajú,szemű vagyok és a szüleim is. Párom szőke,kék szemű és a szulei is. kisfiunk világos barna hajú,barna szemű.
2021. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A sötétebb tonus le szokta dominálni a világosat. Esélyesebb a barna haj barna szem
2021. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
85%
Genetika. Sok mindentől függ. Exem szőke kèkszem, èn sötètbarna haj világosbarna szem. Kisfiúnk szőke zöld szemű. Ne feledd, nem csak a szülőktől örököl a gyermek hanem a felmentől is.
2021. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!