Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy Orbán...

Mit szóltok hozzá, hogy Orbán szerint ősszel lesz vége a korlátozásoknak?

Figyelt kérdés

"Erre Orbán azt mondta, hogy már ő maga is nagyon nehezen viseli a korlátozásokat, ám kifejtette, hogy amennyiben a brüsszeli beszerzések ütemében haladunk, úgy nyár vége, ősz eleje lesz az az időpont, mire elég beoltott ember lesz ahhoz, hogy feloldják a korlátozásokat."


Én azt hittem tavaszra már jobb lesz a helyzet. De ez ìgy rémes. :(



2021. jan. 15. 08:49
1 2 3
 1/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%
Hát látod, már megint az a fránya Brüsszel... Vagy Soros. Vagy a migráncsok. Vagy Gyurcsány.
2021. jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Oktober vege ota nem dolgozom (vendeglatas Nemetorszag) mar akkor alairatattak velunk egy papirt hogy aprilis 30ig eltarthat a krízis helyzet... addig biztos h jart támogatás. Szerintem ezt elore tudjak mar.... bábok vagyunk a színházban..... vagy hogy szoktak ezt mondani :D
2021. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Sokat hazudott már a zsebdiktátor. Persze ez nem feltétlenül hazugság, csak ilyen populista megmondás, de semmi biztosíték nincs hogy addigra annyit javuljon a helyzet.
2021. jan. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Belengeti az őszt, aztán kiharcolja Brüsszel és Soros ármánykodása ellenében a tavaszt és ő lesz a Nemzet Megmentője!
2021. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
nem bánnám ha őszig maradnának a korlátozások, akkor ebben a tanévben már nem kéne visszamenni suliba
2021. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

Utolso te igazi gyoker!

Pihenteted a lusta picsad mas meg tonkremegy, de sebaj ha most nem tanulsz talan meg lesz a 8 altalanos es kesobb nekem fogsz dolgozni🤣

2021. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

#5 Én is örülnék neki mert akkor én meg november 10-én léptem be utoljára közoktatási intézmény ajtaján. Rühellem a közeg miatt, alig várom az érettségit :D


De szerintem májusban a kínai vakcina megment minket. Hát a labdarúgó Európa bajnokság csak nem maradhat el.

2021. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Igazán engem sem zavar, tökre eldolgozgatok itthon, meg amúgyis extra introvertáltként telibefosom, hogy nem lehet bulikázni meg hasonlók :D
2021. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
27%
#6 személyeskedés az megy látom :D itthon 1000x hatékonyabban tanulok, szal max te fogsz nekem dolgozni, nem fordítva
2021. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%

"Extra introvertált"


Milyen szép kifejezés az élettelen, barátok és kapcsolat nélküli lúzerre. 😁

2021. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!