Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Január 11-én vége a korlátozás...

Január 11-én vége a korlátozásoknak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 18:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%
no
2021. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Koplárovics Béci ***** válasza:
16%
#2: dehát az nem oltatja be magát, aki szerint nincs is vírus, ő amúgyis teljesen egészséges, és amúgyis csak egy nátha.
2021. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
25%
olvass híreket mielőtt egy buta kérdést kiírsz!
2021. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
26%

#2: ezzel mi a problémád???


Egyetlen biztosító sem fizet a károdért, ha tevőlegesen közreműködtél a létrejöttében!

2021. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
41%
2021. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
61%
Nem, de ne is legyen. Az egész őszi második hullámot megúszhattuk volna, ha nem lazítanak a nyárra vagy nem csak novemberben mernek lépni, komolyan undorító, hogy valami 0.5%-os GDP-ért (hogy ennyiivel kevesebbet essen) feláldoztak több ezer embert.
2021. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
64%
Részben szerintem igen. Muszáj lesz Orbánnak lazítani, ha nem akar polgári engedetlenséget. Egy pont után nem lesz veszteni valója csomó embernek, és ha megvan a kritikus tömeg, akkor vége a rendszerének is.
2021. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
26%

7: hülyeség!


Németországban, Ausztriában sokkal szigorúbb szabályok vannak, mégsincsenek tömeges polgári engedetlenségek ....

2021. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%
Ez a hülyeség. Ismerősöm kint él Németországban, ő mondta, hogy kb észrevehetetlen, hogy van bármi korlátozás. Simán nyitva van minden, járhatnak edzeni, annyi, hogy mindenhol nyilván a sporttevékenységet kivéve kell a maszk.
2021. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
13%

7-es! De miért gondoljátok páran, hogy itt polgári engedetlenség meg egyéb marhaságok vannak készülőben?

pláne úgy, hogy ezeket a korlátozásokat pártállástól függetlenül sokan támogatjuk, én például szívből rühellem a Fideszt de pont azért, mert nem tett eleget a járvány ellen. Nem azért mert most már tesz, ezt maximálisan támogatom.

2021. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!