Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érzetétek már ezeket, nagyon...

Érzetétek már ezeket, nagyon furcsák?

Figyelt kérdés

Sok csalódás ért az életeben, ezek lehetnek a kiváltó okok, az érzületeim a következők:


1.) SZEX

Sokszor úgy érzem főleg amikor csinálom, hogy milyen hülyeség az egész. Olyan méltatlan. Arra én is gondoltam hogy a vallás miatt lehet, de ez ennél több. Olyan szánalmas érzést érzek, mikor vágyakozom, hogy még ez is... Olyan idétlen és nevetséges hogy valaki nő vagy férfi és egyik dolog beleillik a másikba. És ez a szerelem beteljesülése. Talán nem lesz sok ember aki megérti, mert manapság a szex a minden. Hogy úgy mondjam persze jólesik azzal a személlyel akit kívánok de utána mindig ezt érzem. Nem frusztráció, nem lelki sérülés inkább valamire való ráeszmélés: mint egy színdarabban ami első ránézésre dráma de aztán rájössz hogy csak sötét humorral teli komédia. Jó meg minden de valahol rettentő szánalmasnak érzem és tartom, hogy ez a szerelem csúcsa, beteljesülése, (vagy csak egy jó numera.)


2.)TÁRSADALOM

Sokszor azt érzem, hogy a fejlődés, csak elméleti síkon a fejünkben ment végig és a korok csak kivetülései a fejlődésünknek. De ugyanakkor azt is érzem, hogy hiába vagyunk a az űrkorban, valahogy az értelmünk csak nem akar fejlődni, mintha az beragadt volna a bronzkorban. Mintha az egész szisztéma úgy lenne kitalálva, hogy kiszállhatsz belőle, de akkor be fogsz kattanni, mert az egész egy illúzió, a társadalom, a fejlődés, a divat minden. Minden olcsó színháznak tűnik nekem, az élet szituációi, amiket lejátszunk falak között, különböző színhelyeken.


3.)IDŐ

Régen azt képzeltem, hogy az idő, olyan mint a plazma, folyik körülöttünk, áthatja a világegyetemet. Régebben sokkal sűrűbbnek éreztem a létet. Mintha lett volna valami kötőanyag a dolgok és fogalmak között. Ma ezt már nem érzem. Mintha minden relatívvá vált volna, nincsen meg a kapocs a fizikai dolog és annak elméleti, idea beli párja között. Én úgy látom a világot ahogy van. Például Egy ház nekem négy fal plusz tető, és nem a Fogalmi ház, ami a legtöbb embernek. A szobámat se úgy látom, hogy ez a szobám és kész- mint régen- hanem ahogy van, dolgokat a térben melyet nem köt össze semmi. Voltak olyan élményeim mikor szinte éreztem, nincs idő csak azáltal, hogy forog a föld és ez a fejünkben idővé változik.


Nem tudom, hogy a nőhiánytól van e, de a világnak a az inverzéjét látom, ha ez érthető.



2021. jan. 16. 17:02
A kérdező szavazást indított:
Volt már hasonló élményem.
Nem volt ilyen élméynem.
20 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Érzület. Izület, érzelem.
2021. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Be fogsz teljesen csavarodni (már elég közel jársz hozzá)
2021. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Filozófia, elvont gondolkodás
2021. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi vitt rá ezekre a gondolatokra,és ha lenne melletted egy nő, szerinted ez miben változna? :D
2021. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a magány. Ha lenne egy társam talán másképpen alakult volna...
2021. jan. 16. 17:34
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
En is szoktam ilyeneken gondolkosni, de nem ugyanezt gondolom.
2021. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
40%
Nem akarlak sértegetni vagy ilyesmi. De nem volt valami baleseted mostanság vagy trauma amitől ilyen gondolataid vannak?
2021. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, bár elgondolkodtam :D de ha 25 évnyi folytonos megalázást leszámítjuk nem.
2021. jan. 16. 17:42
 9/11 anonim válasza:
73%
Akkor szerintem csak ilyen személyiség vagy. Biztos van vagy lesz olyan barátod barátnőd aki megtért.
2021. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Én érzek hasonlót, folyamatosan. Ugyan így gondolkodok, filózgatok a dolgokról, csak más következtetéseket, végső képet állapítok meg. Jár az agyam. Gondolok valamit, abból következik valami más, és így tovább. Aztán a végén a sok következtetés, gondolatmenet összezavar, káoszt érzek, kiábrándulok, és újra ilyesmi gondolatok jönnek, amíg ezekbe is bele nem kavarodom. :) Szóval nekem is van ilyen.
2021. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!