Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit keres havonta egy...

Mennyit keres havonta egy fertő-mázoló?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 17:44
 1/6 A kérdező kommentje:
*festő
2021. jan. 17. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
40 m2-es lakás festéséért 400 ezret.
2021. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozóként vagy alkalmazottként?
2021. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as mindkettő érdekelne
2021. jan. 17. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vállalkozóként szerintem jónéhány év kemény munka után lehet megsaccolni, hogy havonta mennyi. Mert lehet, hogy a nyári három hónapban dől a lé - aztán meg semmi...


Teljesen ki vagy szolgáltatva az ügyfeleknek, ha a privát szektorban tevékenykedsz. Ha meg ipari melót is meg akarsz csípni, ahhoz jól be kell ágyazódni a szakmába, alvállalkozóként becsatlakozni nagyobb építőipari cégekhez (akik pl. közbeszerzéses nagymelókat csinálnak)...


Alkalmazottként meg függ a mestered ügyességétől. Hogy ő mennyi melót tud szerezni, és egyáltalán felvesz-e állandóra.

2021. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy a szoras.

Jelenleg ugy tudom 1300-1500 korul vannak az oraberek videken, Budapesten ennel tobb. De lehet van olyan kis falu ahol 1000 forintot sem fizetnek orankent.

En 800-at kaptam nehany evvel ez elott. Aztan elkoltoztem kulfoldre es azota en is csak internetrol tajekozodok.

Attol is fugg hogy kezdo vagy e vagy tapasztalt szakember.


Vallalkozonal a hatar a csillagos eg. Attol fugg mennyi munkad van, mennyi alkalmazottad.

2021. febr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!