Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Békéscsabán van olyan iskola...

Békéscsabán van olyan iskola ahol van a festő, mázoló, tapétázó szakmához technikum? Vagy egyáltalán ehez a szakmához van technikum?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz? A festő, mázoló, tapétàzó az egy szakmunka, alapestben három éves nappalin, ha általános iskola után oda mész egyből,néha estin végzed felnőttként, akkor két éves. Ez nem 5-6 éves, hogy érettségire épülő és ötöd-hatod éven már azt mondod, hogy "technikusin" vagyok. Ez szimpla szakmunka.

Ha iskolát keresel, akkor építőipari iskola biztos van a közeledben, Békéscsaba nagyváros.

2020. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagyis estin végzed*
2020. okt. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, mit például a fodrász akarok lenni, akkor tudok menni szakképzőbe vagy technikumba, mert a fodrásznál van technikumi lehetőség. Csak ahol én lakom, ott nincs a festő, mázoló, tapétázóhoz technikumi lehetőség. És ezért kérdeztem hogy lehetséges, hogy a festő, mázoló, tapétázóhoz egyáltalán nincs technikumi lehetőség? De ha valamit rosszul gondolok, akkor írd le. Előre is köszönöm
2020. okt. 28. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én burkolónak tanulok, ez is szakmunka. Tehát ezt nem lehet technikusi, nem tanulhatod technikumban, technikumban olyat tanulhatsz ami érettségire épülő. Tehát nincs ilyen. Építőipari szakképzőt keress, ott tanulhatsz ilyet estin, ha felnőtt vagy, vagy nappalin, ha még középiskolás vagy.
2020. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. okt. 29. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!