Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz az első, amit csinálto...

Mi lesz az első, amit csináltok a korlátozások feloldása után?

Figyelt kérdés
Mi haverokkal a kedvenc kocsmánkban leküldünk 1-1 korsó sört, utána elmegyünk az első útba eső szórakozóhelyre és hajnalig csapatjuk :)

2021. jan. 18. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
A korlátozások feloldásáig próbálom magam fejleszteni, hogy már a legelső "szabad" nap fel tudjak egy csajt szedni.
2021. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Bandázás a lakótelepen, utána pedig karanténzáró buli nálunk :D
2021. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Megyek konditerembe satorral es egy heti kajaval betarazva. Meg ha lesz valami koncert, ami erdekel, akkor arra elmegyek. Szorakozohelyeket annyira nem birom, de jo tarsasaggal mar azt is bevallalnam, csak tortenjen mar valami.
2021. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

1: Kérlek, először is mellőzd a "csaj" kifejezést, mert ilyen degradáló, otromba, lekezelő stílussal egy lánynak sem fogsz kelleni.


Mindig is utáltam, amikor ezt a kifejezést használják.

2021. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal elutazok.
2021. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell foglalkozni a haszontalan szabályokkal, ahogy a dohányzásra vonatkozókkal tesszük. Ha nem jelentgetjük egymást és kerüljük a rendőrök és a birkák közelségét, akkor nincs gond. Manapság a szeretet fontosabb, mint a gyűlölet keltő törvények, sajtó.
2021. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

#4 <- A csaj kifejezés a régi világban volt legfeljebb lekezelő hangvételű, mert akkor még amolyan bajkeverő, felületes, szeleburdi lányra utaltak, ha ezt mondták valakire. Ma viszont már senkinek semmi baja a "csaj" kifejezéssel, sokszor a lányok is mondják saját magukra, hogy "csajok vagyunk". Nagyon sajnálom, ha ezzel az ártatlan kifejezéssel belegázoltam az érintetlen lelkivilágodba, legközelebb még arra is fogok ügyelni, hogy nehogy valódi ledegradáló kifejezést mondjak a nőkre. Mindennapos dolog, hogy nem tetsző dolgokat hallunk és akár magunkra is vesszük, de te akkor leszel több nálam erkölcsileg, ha nem szívod fel, nem oktatsz ki, és majd én saját magamtól felismerem, hogy esetleg helytelen dolgot írtam.


Még valami: Bár nem tudom leellenőrizni, és nem is akarlak ilyesmivel megrágalmazni, csak mondom, hogy egy szem helytelen kifejezés miatt nem célszerű valaki válaszát leértékelni.

2021. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

7: Szerintem tiszteljük meg őket, hogy lánynak nevezzük.


Szerintem ezt 80-as IQ felett nem is kéne magyarázni. Az más dolog, hogy magát hogy hívja.


Nekem már a "csajozni" kifejezés is nagyon degradáló, mintha holmi tárgyként tekintenénk a nőkre...

2021. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#1 & #8 -> Rendben, ezt elfogadom. Igazából ha választanom kéne, nekem is szebb kifejezés a "lány". Amolyan egyszerűen hangzó, édes, szép kifejezés a nőkre. A "csaj" alatt még nekem is sokszor a régi jelentései jutnak eszembe, és épp ezért nyíltan nem is szoktam mondani lehetőleg. Ezúttal azért írtam csajt, mert a kérdező is sörözésről, meg bulizásról írt, és mint a haverok között én is csajozást írtam az ismerkedés helyett. De mindegy is, tényleg ne szívjuk fel (ez rám is érvényes) egymás szóhasználatát. Mindannyian mások vagyunk és ennyi.
2021. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Valószínű előbb meg fogom tenni,de elmegyek a kötelező orvosi vizsgálataimra.

Majd eszem egy hatalmas Mekis menüt (sztm ezt is meg fogom előbb tenni).

Egyébként életemen különösebben nem változtatták a korlátozások.

2021. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!