Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy keljek fel időben, ha...

Hogy keljek fel időben, ha már teljesen átállt a szervezetem a későn keléshez?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mindig elhatározom magam, hogy "jó, akkor holnap 6-kor kelek, nincs kifogás" Majd eljön a reggel 6 és úgy kinyomom az ébresztőt, hogy alig emlékszem rá és ugyanúgy alszok délig. Teendőimet ugyanúgy megcsinálom, de sokkal jobban érezném magam, ha délelőtt letudnám és másra is lenne időm, mert így olyan rossz érzés, hogy elment a fél nap így.

Szerintetek hogy csináljam másképp? Holnaptól már tényleg szeretném "átszoktatni" magam.


2021. jan. 18. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Te ìrod a beot.
2021. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Állíts be több ébresztőt egymás után.

Vagy egy másik tipp:hangosítsd fel az ébresztőt, és tedd a telefont mondjuk a szekrényre, földre, akárhova, csak fel kelljen kelned, hogy kinyomhasd. Utána már ne feküdj vissza:)

2021. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ne 6 kor akarj felkelni, hanem teszem azt 9 kor. Azis plussz 3 óra.

De kérdés az, hogy mikor fekszel le? Mert ha délig alszol akkor gondolom nem este 8 kor alszol.

2021. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Több különböző eszközön állíts be ébresztőket, és tedd őket egymástól távol, így kénytelen leszel kimászni az ágyból, hogy mindet kikapcsolhasd.
2021. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem lehet, hogy délig alszol, másnap meg 6-kor kelés, az másnak egy teljes átaludt éjszakát jelent. Keljél fel egy hétig minden nap 1-1 órával korábban.
2021. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, erre nem is értem miért nem gondoltam, hogy fokozatosan szoktatom magam hozzá. Szerintem így hatásos lesz, köszi!:)
2021. jan. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!