Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedtem a frontint meg az...

Szedtem a frontint meg az abilifyt, na meg a rivót. Abbahagytam a szedését, mert amióta benne van a szervezetemben, megőrülök. Hogyan tudnám teljesen kiiktatni a szervezetemből?

Figyelt kérdés
Folyamatosan remegtetem a lábam, nyugtalan vagyok, kopogok, ha asztalnál ülök, stb. Ezt elmondtam annak az agyatlan pszichiáteremnek, de azt javasolta, hogy szedjem továbbra is a gyógyszert, ,,majd elmúlik''. Hát már fél éve várom, hogy elmúljon. Titokban nem szedem a gyógyszert, legalább 3 hónapja, de még mindig fennáll ez a panasz. Hogyan tudnám elmúlasztani? 16L
2018. jan. 30. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos csak az idő segíthet ezen. Én azt tanácsolom, hogy keress egy másik orvost. Ja, és ne hirtelen hagyd abba. Én megtettem és 2 hétig a poklok poklát éltem át.
2018. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Frontint csak este szabad szedni, mert ha napközben is beveszed, olyan fáradt és elesett leszel tőle, hogy akár baleset is érhet. Legjobb lenne FOKOZATOSAN leépíteni az összes gyógyszert és otthagyni a fsz. orvost. Ne feledd, a gyogyszergyárak extraprofitjában ők is érdekeltek.
2018. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!