Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1 éve van fogszabályzóm, de...

1 éve van fogszabályzóm, de folyton esnek le a brekettek. 12ből maradt 8 és most elhagytam még egyet szóval 7. Legelölről esett most le és nincs amit helyébe rakjanak. Lehetséges brekettet vásárolni valahogy? Vagy ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

Ez kamu.

Olyan nincs hogy ne pótolja az orvos ha leesik (egyébként meg nem szoktak leesni). Olyan nincs hogy egy éve potyognak és ne tenné vissza az orvos (ja és el se veszne csak úgy lógna mert a fémszál tartaná. Ha már hiányzik akkor hogy húzza meg az orvos havonta-kéthavonta amikor mész? És persze 1 éve bénán hagyja. Nem pótolja, nem javítja. Te meg magadnak vásárolnál és fel is ragasztanád?

Hagyjál már. Minek ilyen hülyeségeket kitalálni?


Egy volt fogszabályzós


Ps. 12 brekett nincs is, 14 van, a legutolsókra rögzítik, a 7-esekre.

2021. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
De, van olyan, hogy leesik. Letolja a felső foga az alsóról
2021. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Aszondja nem szoktak leesni :D attól egyeske hogy neked nem esett le sose, másnak képzeld előfordulhat, nekem is esett le, mégpedig azért mert a felső fogsorommal "leharaptam" az alsóról. Harapásemeléssel megoldotta a doki. Volt fogszabályzós létedre nem vagy otthon a témában
2021. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

?? Elmagyaráznád, ezt nem értem hogy tolja le egyik fogával a másikról?

Biztos lehet hogy előfordul hogy meglazul a ragasztás (bár nem hallottam még senkitől), de ki nem potyog, el nem veszíti őket, csak úgy ott lenne mert a fémszál ami összetartja az egészet megtartaná.

És persze nem javítja az orvos, 1 éve már az ötödiket veszíti el.

2021. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: leestek hátulról mert mozogtak és kijöttek a drótból én meg azokat elhagytam. Most elolről is leesett mert az első két fogam fölé volt rakva a drót ívy csak egyet pattant és le is esett, mert nem volt mi tartsa. A hátulsó 2 fogamra meg nem volt rakva szóval így volt 12. Vissza ragasztotta mindig őket,de ekvesztettem és hiányzik a fél fogsoromról és plusz az elejéről. ÉS leesnek, mert egyfolytában esnek le.
2021. jan. 19. 11:10
 6/24 A kérdező kommentje:
De egy választ sem kaptam még, hogy mit tegyek? Azon gondolkodom leszedetetm, de meg nagyon nincsrnek ugy a fogaim
2021. jan. 19. 11:12
 7/24 anonim ***** válasza:
28%

Oké, elengedte a ragasztás, felőlem legyen... és már alig van belőle és így van 1 éve. Aha. Hát akkor vegyél magadnak brekettet az alin és ragaszd fel magadnak.

Ostoba troll, véded magad másik profilról.

2021. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
8%

#5 értelmezhetetlen amit írsz. A fémszál egyben van, az egész fogíven. Nincs külön egy kis darab az elsőkön. Értelmezhetetlen.

Olyan sincs hogy egyik a máaik után leesik. Olyan erősen ragasztják fel hogy előfordul hogy sérül a zománc amikor leverik a végén!

2021. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem védi magát te hülye :D kérdező, szerintem menj vissza a fogorvosodhoz.
2021. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Minek kell kotekedni? Csak jobban tudom mi van az en szamban mint te 8. Nem kulon van hanem a az elso ketto fol van rakva a drot, egybe van csak fole rakta en sem tudom miert na.
2021. jan. 19. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!