Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit bántatok meg a legjobban...

Mit bántatok meg a legjobban az életetekben?

Figyelt kérdés

Azt, hogy fiatalon nem éltem ki magam. Pontosan fiatalon nem olyan életem volt, mint a többi fiatalnak. Nem lettek barátaim, nem pasiztam, nem volt párom, nem mentem szórakozni, nem mentem nyaralni. Egész fiatalságomat, prolis életmóddal, lakásban éltem le, egész nap tévét néztem, meg zabáltam az egészségtelen kajákat/italokat. Most idősebb koromban próbálom bepótolni, azt amit fiatalon kellet volna csinálni. De már túl késő hozzá, mert öreg vagyok hozzá ahoz az élethez. :-(

Ti mit bántatok meg a legjobban az életetekben?



2021. jan. 19. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Születésem, amúgy legjobban nem tudom fiatal vagyok
2021. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy összejöttem az exemmel. Idegbeteg, totál kikészített.
2021. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindent:


1: Hogy megbíztam emberekben, ami nem kellett volna.

2: Hogy elkezdtem a jogsit, ami végül nem lett meg

3: Olyan szakra kényszerítettek a szüleim, amire nem akartam menni.

4: Hogy hagytam, hogy kihasználjanak engem

5: Túl sok ideig voltam otthon.

2021. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Hogy túl korán szxeltem meg nem vártam meg az igazit. Aztán azt, hogy bemagoltam egy csomó hlyeséget a sulikban. Inkább lettem volna mindenből kettes, de több időm lett volna a hobbijaimra. Aztán azt, hogy xar partnereket és munkahelyeket választottam. Elpazaroltam az életem.
2021. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy amikor lefogytam és edzőterembe akartam járni, hagytam magam lebeszélni. Most meg a covid miatt már esélyem sincs rá, hogy valaha eljussak és felszedtem bánatomban 40 kilót. Aztán azt, hogy előtte a jobb reményében otthagytam a rosszabbul fizető állásom,amit szerettem és hiába könyörögtem, nem vett vissza oda a nagyfőnök. Akkor siklott ki az életem és azóta mentem tönkre lelkileg. Elcsesztem az életem.
2021. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Megbíztam olyan emberekben, akik kihasználtak anyagilag. Őrült sok pénzt buktam el.


Fél szívvel belekezdtem olyan egyetemi tanulmányokba, amik nem igazán érdekeltek. Csak az időmet és a pénzemet pazaroltam rájuk.


Volt egy barátom, korábban sajnos öngyilkos lett. Nagyon bánom, hogy nem találkoztunk többször, amíg még lett volna rá lehetőség.

2021. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Nekem nem sok. De kérdező, mit jelent szerinted az a szó, hogy proli?


Annyira túlhasználták a netezők, hogy már elvesztette a jelentését

2021. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az első párkapcsolatomat.
2021. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Néhány régebbi, megromlott barátságomat túl könnyen engedtem el, és nem kezdeményeztem a békülést, mert nem engedte az a fene nagy büszkeségem. Ma már ezek közül néhányat bánok.


27/F

2021. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hogy nem bíztam saját magamban hamarabb. Esélyt adtam annak, hogy rossznak lássam magam.
2021. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!