Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit bántatok meg a legjobban...

Mit bántatok meg a legjobban az életetekben?

Figyelt kérdés

Azt, hogy fiatalon nem éltem ki magam. Pontosan fiatalon nem olyan életem volt, mint a többi fiatalnak. Nem lettek barátaim, nem pasiztam, nem volt párom, nem mentem szórakozni, nem mentem nyaralni. Egész fiatalságomat, prolis életmóddal, lakásban éltem le, egész nap tévét néztem, meg zabáltam az egészségtelen kajákat/italokat. Most idősebb koromban próbálom bepótolni, azt amit fiatalon kellet volna csinálni. De már túl késő hozzá, mert öreg vagyok hozzá ahoz az élethez. :-(

Ti mit bántatok meg a legjobban az életetekben?



2021. jan. 19. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hogy saját magamtól megfosztottam az örömet akkor amikor még nagyobb szabadságom lett volna megtalálni/elérni.
2021. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem változtattam az életemen.

Halogató típus vagyok.

Mindig minen életkorban azt mondtam ehhez már öreg vagyok.

És most, hogy megöregedtem látom csak, hogy nem voltam öreg. De most már mindegy.

Ennyi ésszel biztos mindent másként tennék.

2021. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező.

Ettől nem jönnek vissza az elszalasztott évek.

Nem akarok senkin segíteni.

2021. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy munka mellett az előrelépés reményében elvégeztem egy tanfolyamot, majd egy egyetemet, közel 50 évesen. Emiatt nyílt lehetőségem egy áthelyezésre, ahová csak diplomával lehetett menni, én hülye meg kapva kaptam az ajánlaton. Ott olyan főnökünk lett végül, aki a 2018-as nagy közszolgálati leépítés során az összes "pártidegen" és neki nem tetsző kollégát elküldte, többünket 20+ évi helyben töltött idővel, szakmai tapasztalattal. Ha nem megyek egyetemre, nincs diplomám, nem kérhettem volna az áthelyezést és maradhattam volna az eredeti helyemen.
2021. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
14-es, én is megtapasztaltam, hogy sokszor jobb, ha az ember "nem mozdul", mert rosszabb lesz.
2021. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pár elb*tt emberi kapcsolatot.
2021. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sajnos akad egy-kettő dolog:

-7 évesen megtaláltam a sportom, de hagytam, hogy egy rossz edző miatt a szüleim teljesen lebeszéljenek róla. Azóta újrakezdtem, sokkal több sikerélménnyel és nagyobb lelkesedéssel, csak bár hamarabb..

-hogy úgy teltek a gimis éveim, ahogy. A kérdezőhöz hasonlóan nem jártam bulikba, nem "pasiztam", és annyira mély barátságok sem alakultak ki, mint szerettem volna. Főleg emiatt az utolsó miatt úgy érzem rengeteg dologból kimaradtam.

-hogy éveket pazaroltam egy nagyon toxikus "legjobb barátnőre". Nem csak őt okolom, mert én is hibás vagyok, de többek közt emiatt sem sikerültek olyan baráti kapcsolatok kialakítása, mint szerettem volna.

-hagytam magam kihasználni és csak későn álltam a sarkamra.

-nem vettem elég komolyan a németet gimiben, előbbre látónak kellett volna lennem.

2021. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!