Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tiltsak le egy lányt ?

Hogyan tiltsak le egy lányt ?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom meg minden sokszor nagyon felidegesít ,de mégsem tudom megtenni , mert érdekell hogy mi van vele ,meg hogy jól van e, és tudom hogy ő is így van velem ,ráadásul nagyon érzékeny és Nem akarom megbántani ,nem tudom mit tegyek ?

2021. jan. 19. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod és kész
2021. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy kicsit sok lesz és fogja vissza magát. Hátha veszi a lapot. Hanem akkor meg amit #1 írt.
2021. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hónapok óta szarul vagyok miatta szar a kedvem meg minden de ha letiltom még szarabb lesz
2021. jan. 19. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod megbántani, de inkább te legyél szarul miatta? Hmm.


Mi a helyzet pontosan? Hogy lehet valakit egyszerre utálni, de közben nem meglenni nélküle? Tetszik neked? Kicsit fejtsd ki bővebben.


Ha nem tudod letiltani, nem muszáj. Ha rövidre fogod az üzeneteket (egy-egy szó/egy emoji/sima leláttamozás) magától lekopik bárki, mert érzi, hogy teher.

2021. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell letiltanod,viszont üzenetek figyelmen kívül hagyását állítsd be, igy minden üzenetet megkapsz tőle,neki viszont nem írja ki hogy keszbesítve lennének az üzenetei amit neked küld és hívni se fog tudni téged...amég ujra nem írsz rá..szivesen.
2021. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggőség fogalmának nézz utána
2021. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy ahogy egy férfit. Megnyomod a gombot.
2021. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a probléma nem az, hogy nem tudod hogyan kell letiltani, hanem az, hogy nem is szeretnéd. Ha érdekel, hogy mi van vele stb. azt mutatja, hogy ha ő nem írna neked, te akkor is érdeklődnél felőle, mert nem csak ő "nem bír magával", hanem te sem.

Ha legközelebb valamivel felidegesít akkor fogalmazd meg érthetően és kulturáltan, hogy mi nem tetszik és ha fenn akarja tartani veled a kapcsolatot, akkor úgyis megpróbál majd változtatni.

2021. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!