Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek igazából nem is...

Az emberek igazából nem is akarják visszakapni a régi életüket, tetszik nekik a maszkhordás és a bezártság?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 18:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
Annyit teszünk érte hogy betartjuk a covid szabályokat ,aki nem ezt teszi az késlelteti a korlátozások feloldását.
2021. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem tetszik nekik, de beledögleni se akarnak. Környezetemben 2 embert mar elvitt (szomszéd, kolléga)
2021. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Home office azért nem egy utolsó dolog, remélem marad végleg így, megsporolt reggel este 1 óra tömegközlekedést.
2021. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#9 én mennék viszont mások se jönnek egyedül meg nem akkora buli, és nem is ér semmit.

Mindig az van hogy még van hirdetve egy tüntetés és jönnek kemény 50-en.

2021. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Rossz a szervezés, szétszórt az egész
2021. jan. 20. 20:32
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy világméretű teszt az emberiségen, hogy lássák, hol a határ. Hát sehol, bármit lenyomnak a torkunkon a megfelelő módszerekkel, és fokozatossággal. Jött a karantén, aztán a maszkok, most a vakcina, és ez így fog menni fokozatosan. Épp ma olvastam Németországból egy felmérést, hogy az emberek nagy részének tök oké a teljes kijárási tilalom, boltzár, stb. Ezt még el sem hinném, de most jöttem onnan haza, volt alkalmam echte németekkel beszélni, és ezeknek tényleg teljesen megfelel ez így, csak legyen mit enni-inni, oszt jólvan. Rendkivül szomorú, pedig most ott van az egyik legszigorúbb intézkedés. De más országokra is jellemző ez.
2021. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%
Hülyeség, amit állítasz.
2021. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%
Csak akiknek csúnya a szája vagy a fogai. Ők örülnek neki végre nem látszik.
2021. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Hat jo lenne, de jarvany van. Nem nem kajaltam be. Ehelyett azt nem ertem te peldaul miert nem veszed eszre vagy a hozzad hasonlo agyatlanok, hogy ha nem lenne a vilagon ez a sok allitolagos kolratozas, akkor megis milyen durva lenne ez a jarvany? Te kiprobalnad? Mert nem arrol van szo hogy jaj a maszk nem is ved, hanem arrol hogy ennyire tud megvedeni es igen vegye le az egesz vilag es nezzuk meg ha igy 1 ev alatt 1 millio fole ment a halottak szama, akkor mennyi lesz maszk nelkul. Vagy hurra terjedjen szabadon es nezzkm meg mennyi ido alatt lesz akkor ujabb es ujabb majd veletlen eppen egy sokkal rosszabb valtozata? En szeretnek ujra maszk nelkul maszkalni hianyzik azettermezes meg a bulizas is, de f...om akarja kiprobalni milyen lenne ha elszabadulna egy ilyen alattomos virus. Nincs kedvem egy egyszeru nathahoz se, nemhogy egy koronavirushoz.

Vkszont igen egyetertunk abban, hogy jeloljenek ki egy kiserleti teruletet azoknak akik jobb szeretnenek tudomast se genni errol.a virusrol. Legyenek lezarva tripla szogesdritkeritessel kapjanak egy korhazat, aztan had szoljon. Csak pliz ne magyarlrszag legyen ez a kiserleti terulet.

2021. jan. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

#19 én benne vagyok hogy Új-Zéland legyen és még kerítés sem kell mert gci távol van mindentől.


Benne vagyok odaküldhetsz.

2021. jan. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!