Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kézzelfogható eredménye...

Milyen kézzelfogható eredményeknek örülnétek most leginkább? Mennyi időn belül?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nutellás sütinek, amit én csináltam. Pár napon belül.
2021. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hmmm. Jól hangzik az 1. Kommentje. Akkor én is csak az 1.estől! Xd


Hmm kérdésedre felelve kedves kérdező nemtudom. Talán a leglogikusabb 1 sikeres ágazati alapvizsga lenne számomra de nem tudom mennyire akarom e.

És neked kérdező?:)

2021. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem most jó lenne,ha találnék valami forrást,ahonnan tanulhatok ezt azt. Handy man akarok lenni. Amolyan mindent meg tud javítani típus,mert innen onnan hallota,hogy ez így megy,és ha ez van,akkor ezt kell. De nem 5minute crafts szinten hanem milliószor jobban persze :D
2021. jan. 20. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy pizza kellene. Most. Korog a hasam...
2021. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Holnap reggel 8:15ről 9:45ig megírni tökéletesre a Fizika vizsgát vagy legalább 2esre.


A legrosszabb, hogy korábbi vizsgák alapján a feladatoktól függően lehet csillagos 5ös, de még akár elégtelen is, mert láttam már olyan feladatsort, amiből szinte semmit sem tudtam.

2021. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert 5-ös!
2021. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Egy kormánybuktató puccsnak. Nagyon tele van a bugyrom ezzel a hülye inkompetens bagázzsal.
2021. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es

Remélem nem Magyarországra gondoltál!

Én szeretném kifogni az aranyhalat, ami minden kívánságomat teljesíti. Mivel úgyis túlszaporodott az emberiség a Földön, az első kívánságom az lenne hogy az ilyen nem gondolkozó kétlábúak holnap reggelre a Marson találják magukat. Utána sokkal vidámabban gondolkodnék a többi kívánságomon.

2021. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!