Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek az oltástól, de jó...

Félek az oltástól, de jó lenne végre szabadulni ettől a nyomasztó helyzetből. Regisztráljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok oltásellenes, de olyat mondtak, hogy alvászavar is lehet a mellékhatás, én hivatásos sofőr vagyok nem akarom ezért bukni a jogsim ezzel az egész életemet.


De jó lenne végre beülni egy pizzára, frankó lenne ha idős rokonaim ne potenciális víruahordozónak tekintenének hanem oltott rokonnak. :D XD


Nem merem beadatni.. pedig nekem aztán mindegy, mert eszek én mindent, mondjuk alkoholt nem fogyasztok se cigi se kávé, de mekit meg chipset igen.


2021. jan. 22. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálhatsz, attól még nem lesz kötelező beadatnod. Nem fogják rádrúgni az ajtót, hogy beoltsanak. Még utába is meggondolhatod magad.
2021. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj, az még nem kötelez semmire.
2021. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Ki mondta, hogy alvászavart okoz? És mégis mi okozna benne alvászavart?
2021. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Regisztrálj nyugodtan, mire sorra kerülsz le is cseng a vírus.
2021. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Amúgy regisztrálj, az még nem kötelez semmire, csak egy lehetőség. Az ilyen mellékhatások amúgy is pár napig tartanak, nem ez az aggasztó, mert hát ha iszonyat peches vagy, és mondjuk anaphylaxiás sokkot kapsz, az még az oltóponton megtörténik, és ha az orvosok lába előtt zuhansz össze, csak "össze tudnak kaparni". Engem a hosszú távú mellékhatások aggasztanak, amik csak évek múlva derülnek ki, ha lesznek (mint pl. régen a Contergan "botrány", de volt több is)- de én is hajlok az oltásra, regisztráltam is, bár mire én sorra kerülök...

2021. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha regisztrálsz, az még semmire nem kötelez, de legalább infót közvetlenül kapsz, ha van valami. A dilemádat meg a háziorvosoddal is megbeszélheted, vagy ha szakorvoshoz jársz, pl anyámnál ilyen a cukorgondozó. Eleve nem kaphat mindenki oltást, pl kismamák, mivel terhes nőkön nem kísérleteznek eleve (nem csak most, az összes olyan gyógyszernél, amit terhesség mellett nem ajánlanak). Az orvosodnak azt is tudnia kell, hogy nálad lehet-e kockázat, és ha igen, akkor mi.
2021. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mire azt megkapod... :D
2021. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Regisztrálj és ne félj semmitől.


Hivatásos sofőr vagy.

Te tudod a legjobban, hogy kockázata minden tevékenységnek van, különösen pl. a járművezetésnek. Mégsem rettegsz minden reggel, mikor munkába mész, hogy hátha balesetet szenvedsz, esetleg meghalsz. Ennek az oltásnak mindenfajta kockázata elenyészően kisebb, mint a munkád kockázata.

2021. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Hosszutavon termeketlenseget okoz. Tehat meddő leszel vagy impotens.
2021. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
2 tűszurás nem a világ. Biztos fáj meg minden de csak tesznek rá elotte valamit higy ne jájjon úgy vagy hátha vékony a tű vagy nem szúrja tővig. Én inkább a tűszúrás okozta fájdalomtól tartanék, az oltástól nem mert erős az immunrendszetem, Fizikailag egésséges vagyok, ( jó..el vagyok hízva 20 kilót 32 évesen meg nincs 3 havonta van mikulás de ezen kuvül nem fáj semmim s nibcs szervi bajom) erős az immunrendszetem s biztos hogy nem lépne fel nálam mellékhatás az oltás miatt.
2021. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!