Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben leszel jobb alkohol...

Miben leszel jobb alkohol hatására?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind az ingyen ölelkezős napon történt. Akkor hamisak voltak az öleléseid?

Tucc ezek után tükörbe nézni? Miii?

2021. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Felszabadít a gátlásaim alól, így könnyebben kommunikálok, de csak azokkal, akiknek a társaságában nem tudok annyira feloldódni, mint például a barátaimmal. (Munkatársak, szomszédok)
2021. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A szexben bármire képes vagyok, ha iszom, fura pózoktól kezdve a perverz vágyak kielégítéséig...
2021. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Magam elé bambulásban, alvásban.
2021. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Semmitől.Ezt csak beképzeli az ember.
2021. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmiben.


Belőlem az alkohol alapból a negatív, melankolikus gondolatokat hozza elő. Hirtelen mindent problémának látok, mindent rossznak látok. Míg ezeket józanon sokkal hamarabb elengedem és csinálok mást ami éltet.

2021. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmat ad ás gátlásokat old, legalábbis egy szintig.
2021. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Autó vezetésben. Haverok csak akkor ülnek be mellém, ha részeg vagyok, állítólag akkor minden szabályt betartok. Józanul vezetek, akkor életveszélyesnek tartanak.Józanul simán belemegyek minden veszélyes manőverbe.
2021. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok.:Lelehet százalékolni,de ez igaz.Ittam régen keményen,azt hittem hogy ettől bátrabb,merészebb vagyok,és ezt is éreztem,tényleg az voltam,de nem tudtam rendesen gondolkodni,mert hiába csinál meg valamit az ember alkohol befolyásoltság alatt,ha az valójában nem hasznos,pl. odamegy valaki egy nőhöz,amit józanul nem merne,elbeszélget vele (persze csak akkor ha a nő nem küldi el rögtön vissza oda,ahonnan jött),még értelmes szavakat is használ,na de a nő akkor is látja hogy ittas,és csak ezért beszél így,valójában biztos nem ilyen a viselkedése józanul.
2021. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!