Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék megkérdőjelezni...

Szeretnék megkérdőjelezni valamit, de nem tudom, hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval hogyan legyek jó rossz ember? Tudom, hogy az egyszerű, jó kis fiúk sok ember számára undorítóak, mert a hatalmuk és önbizalmuk nincs, de egy egyszerű rosszfiú gyűlöletet okozhat, mivel nincs erkölcsi és empátia. Azt hiszem, egy valóban népszerű srácnak kell lennie valamennyien közepesen. De hogyan tudnám ezt megtenni?
2021. jan. 25. 20:18
 1/3 anonim válasza:

A közepes srác általában mindenkinek és mindenhol más. Ami közös, hogy nekik mindig van önbizalmuk kimondani, hogy mit gondolnak, de emellett nem feltétlen gyökerek. Van egyéniséged, de nincs is, így lehetne legjobban leírni azt amit szeretnél.

Amit szerintem fontos elfogadnod az az, hogy ha magadra előltetsz egy ilyen "személyiséget", sokáig nem fogod tudni tartani, mert nem te vagy. Viszont ha mégis önmagad tudsz lenni népszerű, "közepes" emberként, akkor sok sikert

2021. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem megy így, hogy akkor holnaptól kis genyó leszek.

Úgyis mindenki kiszagolja, hogy kamu vagy, mert belül rettegnél, hogy ki vág földhöz.

Magas lóról meg nagyobbat lehet esni.

Ganxta is megmondta. Ne legyél agresszív, mert ha nincs mögötte semmi, akkor gagyi leszel:D

2021. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy kérdőjelezel meg valamit, hogy a végére oda rajzolsz egy kérdőjelet.
2022. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!