Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az agresszivitás előbb vagy...

Az agresszivitás előbb vagy utóbb meglátszik az emberen? Mármint a kinézetén?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem mindegy hogy te vagy az agresszív vagy téged agresszióznak. Ha te vagy a szenvedő alany akkor elég gyorsan meglátszik a kinézeteden! :D
2021. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Pl. párom főnöknőjét mikor először megláttam, totálisan látszott rajta, hogy mennyire egy agresszív nő. Tipikusan az a főnök, aki szereti a két férfi alkalmazottját ugráltatni és parancsolgatni neki.

Kinézetén pl. meglátszott a mimikáján, az arcvonásain, a sok ráncán, a tekintetén.

2021. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, egy ideje nagyon dühös vagyok sok gondom van és még teszik rám a terheket, igy egyre többször robbanok a fejemet meg idegbetegnek látom, ha változtatok eltünhet ez a az arcomról?
2021. jan. 27. 08:53
 4/6 A kérdező kommentje:
bár úgy érzem az elkeseredetség jön ki agresszióként
2021. jan. 27. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát rajtam csak addig látszik, amíg jelen van. Ha éppen agresszív an viselkedek, akkor kiül az arcomra meg minden. Ilyenkor látszik persze. De ha nem úgy viselkedek, akkor semmi nem látszik.
2021. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részben igen.
2021. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!