Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik munkát választanád ? Elsősorban diákmunkát értek alatta.

Figyelt kérdés

- Betanított gyári munka

- Dolgozni a Mekiben

- Irodai adminisztrációs munka

- Call center

- Újságkihordás

- Kasszázás

- Árufeltöltő



2021. jan. 27. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Meki, akkor is ha ugy erzed halalra dolgoztatnak. Diakkent jo penz, egyszrri ingyenes étkezés is van, veled egykoruakkal dolgozhatsz. Sosem dolgoztam ott, de ahogy hallottam, altalaban jo a hangulat is.
2021. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Iroda.
2021. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

En arufeltolto.

Meki kizarva, mert szaga van.

Call center ha zaklatnom kell embereket, nem ok erdeklodnek onkent, szinten kizart.

2021. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Irodai, vagy ha a call center az telefonos ügyfélszolgálat, akkor azt is.
2021. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én irodai adminisztrációt és call centert választottam anno, a call center borzasztó volt, de a back office admin nem volt rossz és jól fizetett a többihez képest. Több diákot később fel is vettek állandóra amikor elvégezték az egyetemet, ugródeszkának tökéletes.
2021. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

135 kg-os 21 éves fiú vagyok.

Diákmunkáim:

Dolgoztam mekiben, 5 egész órát bírtam, felmondtam. 5 óra munka után ordítva fetrengtem a földön vesegörccsel és vért hugyoztam. Kellemes volt, 3 napig csak feküdni tudtam.

Dolgoztam gyárban, fagyigyár volt 17 évesen. 4 napig bírtam, utolsó nap már majdnem beleőrültem a monotonitásba, hallucináltam és úgy éreztem magam, mintha teljesen meghibbantam volna.

15 évesen LIDL árufeltöltő is voltam, 6 napig bírtam. A 40 éves munkatársaim a halálomat kívánták, mert túl lassú voltam. Úgy érezrem magam, mint egy csomó bullyzó gyerek között. Mindenért megszóltak, lecsesztek, leordítottak, lenéztek, lelki terorizáltak, eltapostak ahol tudtak.

Soha többé ilyen alja munkák. Irdoda jó lehet, call center is lehet oké kategória, pénztár és újságos biztos hogy nem.

2021. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én minden alkalommal irodai munkát választottam, nekem még az volt a legszimpatikusabb opció. Viszont nem mindenkinek ugyanaz a legjobb döntés, van aki utálná, ha egész nap csendben ülne egy asztalnál és adatokat vinne fel meg levelekre válaszolna valami sablon szerűt. Tényleg monoton, én zenét hallgattam közben és úgy elvoltam, de teljesen megértem, hogy más meg szívből utálná 2 nap után. Szóval ne az itteni válaszokból indulj ki, azt válaszd, ami a legjobban tetszik (vagy ami legkevésbé tűnik szörnyűnek). Nem vagyunk egyformák.
2021. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Melyik munka a legkevésbé stresszes ? Az a baj, hogy emberfóbiám van, így sajnos nehéz lesz munkát keresnem...


Írjatok még, miket tapasztaltatok diákmunkák kapcsán.

2021. jan. 27. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik érdekel téged?


Gyári munka,sokat kell állni egy helyben általában,ez szerintem nem a legjobb.

Mekiben pörögni kell és ott is folyamatosan állni kell,igaz ott azért mozogsz de na.

Iordában lehet ülni,majd ha végzek a munkával akkor el megyek és megmozgatom magamat.

Call centerben is lehet ülni csak ott legyen elég türelmed,plusz agyilag nagyon le tudnak fárasztani az emberek.

Újságkihordás nem rossz tavasszal-nyáron reggel,amikor mondhatni jó az idő,mozogsz is ami szerintem nem egy rossz szempont,de télen vagy rossz időben nagyon rossz volt számomra.

Kasszázás,itt pörögni kell a kezdnek,köszöngetni, wc re sem tudsz azonnal el menni ha kell, ugye sokáig vissza tartani meg nem egészséges.

Raktár,ha nincs sok meló akkor el lehet viselni,de van olyan ahol nincs megállás vagy is pörögni kell.

2021. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Call center
2021. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!