Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Srí Lanka, Kenya, Zanzibár...

Srí Lanka, Kenya, Zanzibár vagy Thaiföld? Ti melyiket választanátok egy hetes nyaralásra? Elsősorban a természeti szépségek érdekelnek.

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1 hetes nyaralásra egyiket sem, arra ott van ausztria, bosznia, horváto. stb, a felsoroltak mindegyike min 3 hetes ország.
2015. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezt bárki megtudja mondani neked. Nézzél róluk videókat, de ahogy az előző is írta, 1 hét alatt csak nagyon keveset lehet látni. Én személy szerint Afrikába nem szívesen mennék. Tesóm volt Tanzániában, és igaz, hogy nem történt semmi komoly 1-2 pénzelcsaláson kívül, de azért ő is mondta, hogy vigyázni kellett.

Én Thaiföldre szavaznék, mert ott már voltam, nagyon tetszett, biztonságosnak éreztem, és remélem, hogy hamarosan újra mehetek. Most pl Ko Samui az egyik célpontom. Sri Lankára is szívesen mennék, de előbb inkább Malaysia, Vietnam, Fülöp-szigetek. De még ennél is előbb megkéne nyernem a lottót. :)

2015. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1.-s vagyok. Én voltam Thaiföldön, összesen több mint 1 hónapot, alig láttam valamit

Voltam Sri Lankan 3 hetet, oda ennyi a minimum és még így sem jutottam el sem a keleti részre sem az északi részre.

Ha természeti szépségre vágysz akkor Indonézia, nincs aFöldön még egy ennyire változatos szép hely. Viszont oda egy hét semmi.

De egy hétre még eszembe jutott Erdély.

2015. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy hétre én sem mennék ilyen messzire. Eleve min. 2 nap az utazás, plusz az átállás semmi értelme.
2015. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a tengerpart számít akkor Zanzibár (mérföldekkel jobb a partja a 3 másik úticélnál), de ha nézelődni szeretnél akkor Sri Lanka vagy Thaiföld, de szerintem is kevés rá az egy hét.
2015. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Látom vannak itt sokat látott emberek, ebben bíztam :)

Valójában egyetlen egzotikus helyen sem jártam még és most úgy néz ki, hogy lesz egy kedvezményes repülő jegyem viszont szabim nem nagyon van... Ezért gondoltam, hogy meg kellene nézni valami tuti helyet, bárhol is van!

Ha ezeken kívül tudtok ajánlani valamit, ahol a természet (állatok, növények, hegyek-völgyek, vizek) egyedülálló, akkor azt is megköszönöm! A tengerben fürdőzés és a történelmi helyek nem szempont.

2015. júl. 2. 14:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Maradj Európában és menj el Izlandra, lesz természet, állatok.
2015. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En Afrikába mennék.

Thaiföld már eléggé civilizálódott, vannak plázák (több városban is), magasvasut, legtöbb turista hely könnyen elérhető. A kedves thai emberek egyre kedvesebben huzzák le a turistákat.

Afrikában nem jártam, de az utazók elbeszélései alapján ott is átvernek...de legalább olyat látsz, amit itthon nem.

2015. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én Kenyát választanám szívem szerint, de a jelenlegi helyzet mellett elég veszélyes ott is. Akkor már maradna Thaiföld, csodálatos hely képek alapján.

Viszont, nincs a felsorolásban, de valamiért számomra Indonézia Ázsia legvonzóbb országa, már attól kiráz a hideg (jó értelemben)hacsak a térképen meglátom. Ha meg képet látok róla, arról ne is beszéljünk. De szerintem is kevés ezen helyekre az egy hét.

2015. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sikerült eljutnod valamelyik helyre?
2020. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!