Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nègy napig panszkodott apám...

Nègy napig panszkodott apám nehéz légzésre, aztan éjjel örökre elaludt. Szerintetek nem érezte hogy haldoklik?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Nem hinném, hogy érezte, ez csak úgy bekövetkezett.
2021. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Részvétem.

Nem biztos. Nem tudom hány éves volt apukád, de vannak ilyenek, mint például idős emberek, úgy élik meg akár a szívrohamot, mintha teltségérzetük lenne.

Reméljük kvázi enyhébb tünetekkel élte meg az utolsó napokat, és csak elaludt.

2021. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem akarok érzéketlen lenni, én elég tárgyilagosan kezelem a halált.


Hány éves volt az "öreg"?

Nem szoktak a pasik - főleg a régi vágású, kemény fából faragott évjáratok - minden kis csupsággal orvoshoz menni. Kemény volt, azt gondolta, kibírja, kiheveri. Ha szerencséje volt, álmában ment el, ha nem, akkor az utolsó pár perc rémisztő tud lenni, de akkor már tehetetlen az ember. Az is lehet megbékélt vele és tudta? Nagyapám volt ilyen.


Nyugodjék békében! Mesélj már róla 1 jó storyt, hogy itt is megmaradjon az emléke!

2021. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak negyven eves volt.
2021. jan. 29. 13:24
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Fogadd őszinte részvétem. Ilyen fiatalon én sem gondoltam volna, hogy ilyen nagy a baj. Édesapád valószínűleg azt hitte, csak valami átmeneti rosszulléte van.:(
2021. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerettem benne hogy éreztem mennyire szeret. Ritkán lattuk egymast, de akkor minden perc csoda volt
2021. jan. 29. 13:27
 7/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
92%

Ha megnyugtat, tényleg lehetséges, hogy nem élte meg rosszul, csak voltak közepes tünetei, amivel nem rohant a kórházba, mert nem voltak annyira vészesek, és nem cska azért mondom, hogy megnyugtassalak, kórházban dolgozom, én már mindent láttam.

Otthon volt, a családjával, és elaludt. Szörnyű, hogy fiatalon meghalt, legyen könnyű nektek a gyász, kívánom!

2021. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nem vette komolyan. Senki sem... álmunkban sem gondoltuk h haldoklik
2021. jan. 29. 13:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Ugy volt hogy beszéltünk telefonon es mondta elkapta valami mert nehézlégzése van meg gyenge... de nagyon erős egeszseges sportos férfi volt, senki nem gondolta hogy embolia
2021. jan. 29. 13:31
 10/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%
Az én apámmal is embólia végzett, megebédelt, lefeküdt tv-zni és elaludt, semmit nem érzett, elaludt csak érdemben.
2021. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!