Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura, ha valakinél mindig van...

Fura, ha valakinél mindig van legyező?

Figyelt kérdés

Telet leszámítva, tavasszal, nyáron és ősszel.


Imádom a legyezőket. A munkám is olyan, hogy egyik helyről a másik megyek, mindegy, hogy tűz a nap, esik, jég mindenütt vagy fúj. Télen megfagyok, de ősszel még, mivel egésznapos járás, kedvem van legyezni magam. Meglátok egy legyezőt ami tetszik, és azon kapom magam, hogy megveszem, feltéve ha illik a ruháimhoz. Jelenleg kb 20 van itthon.


Napokban jutott eszembe, hogy mennyire lehet furcsa látvány?


2021. jan. 29. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem fura. Pláne ha szép a színe és a mintája, akkor nagyon divatos kiegészítő :)
2021. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
A standon, egy felhőszakadásban, vagy kocogás közben biztos furcsa látvány lennél, de ne törődj vele, azt csináld, ami neked örömet okoz.
2021. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
A latvany nem erdekel, de ha hangosan csattog vagy engem is legyez kozben valaki, azt mar nem hagynam annyiban.
2021. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem szokványos itthon, de szerintem egyáltalán nem furcsa! Másoknál is láttam már, én meg nyári esküvőkre, nyaralásokra szoktam magammal vinni.

Hol szoktál legyezőt venni?


#3 Most ezt írod, de fogadok valójában nem szólnál. :D

2021. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hármas: Régóta használok legyezőt, eddig mégsem "csattogtam" egyszer sem. Másokat pedig nem legyezek. Egyébként, még ha véletlenül sikerülne is, a "nem hagynám annyiban" úgy hangzik, mintha leszednéd a fejem és kidobnád az ablakon. Elég lenne szépen kérni. Elnézést kérnék és abbahagynám vagy máshova ülnék-állnék, ha folytatnám.


Négyes: Időnként a kínaiban látok jókat, de tényleg nagyon ritka, az is inkább tavasszal-nyáron, amikor azokat az elemzabáló kicsi ventilátorokat kirakják. Leginkább Aliexpressen nézelődök, ott sok szépet látok. :)

2021. jan. 29. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
nem mindennapos, de szerintem nem is olyan fura. szerintem szépek amúgy, én is szívesen hordanék, ha nem hagynék el krónikusan mindent, ami nincs szorosan hozámvarrva/ragasztva.... XD
2021. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!