Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Mint majdnem minden fiú osztálytársam, így én is random csajokat követek be Instagramon (a városból) és random rájuk írok, szerintetek gáz ez a "magatartás"? 17F

2021. jan. 30. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy ismerkedik, ahogy tud.

Ha válaszolnak nem gáz, ha nem válaszolnak akkor gáz.

Akkor ultragáz, hogyha nem válaszolnak és tovább erőszakoskodsz.

2021. jan. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne valamilyen érdeklődés alapján válogatni szerintem, vagy azért mert tetszik, esetleg az ott megosztottakkal kapcsolatban közös témát próbálsz vele találni stb.
2021. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tűt a szénakazalban.. de közben azt se tudod, hogy néz ki a tű, vagy hogy kicsi vagy nagy tűre van e szükséged...
2021. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért csinálod.
2021. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Unalom, ismerkedés :D
2021. jan. 30. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát engem lányként eléggé idegesít amikor minden nap több fiú ír rám kb ugyanazzal a szöveggel csak úgy random instán úgy hogy nem is ismerem őket. 1-2 volt akinek válaszoltam azért mert normálisnak tűntek azok alapján amit írtak de aztán egyikből se lett barátságnál több. Ha csak annyit írsz hogy szia vagy mizu akkor arra viszont szerintem ne nagyon várd hogy válaszoljanak.
2021. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem lányként idegesítene, hogy csak tartalék lennék csak azért, mert te "unatkozol."
2021. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz lmao nyomod báttyám
2021. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!