Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a melegek?

Miért ítélik el a melegek?

Figyelt kérdés
Miért ítéli el nagyon sok ember a melegeket?
2021. jan. 30. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Csak azokat, akik erőszakosan azt akarják érvényesíteni, hogy a homoszexualitás és bármely természetellenes aberráció azonos rangú a természettel harmóniába lévő normalitással.

Természetellenes, tehát fogyatékosság. Senki nem foglalkozik velük, amíg

nem tolakodnak, nem nyomulnak agresszívan, és amíg a négy fal között élik meg a betegségüket.

2021. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy látom, hogy inkább az idősebb korosztály ítéli el őket. Valószínűleg azért, mert ők olyan világban nőttek még fel, ahol semennyire nem volt még jelen embertársunk elfogadása. Gyűlöletre, irigykedésre és kompetitív felfogásra nevelték még őket. Nekik nem fér már bele az, hogy a "másabbakat" elfogadják. A fiatalabb korosztályban nem látom jellemzőnek a homofóbiát.
2021. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én sem ítélem el őket , ha nekik így jó , akkor csak hajrá .
2021. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Első válaszolóval egyetértek. A Pride baromságot ideje lenne megszüntetni.
2021. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

#1 Tökéletesen megmutatta kik azok akik csak úgy tesznek, mintha nem ítélnék el őket.


Van 30-40 év lemaradásunk társadalmi fejlődésben, érzékenységben. Még azok vannak a porondon akiket arra neveltek kő keményen, hogy minden csak egyféleképpen lehet jó és normális

2021. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

30-40 év lemaradásunk mely társadalomhoz képest? Attól, hogy a külföldi médiában istenítik a melegeket, még az állampolgárai nem fogják elfogadni természetes, normális viselkedésnek.

Ha szeretnéd, a holnapi napra összegyűjtöm ezer ember véleményét a világ valamennyi pontjáról, amiből az derülne ki, hogy az emberek jelentős része ellenzi.

2021. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

#6: Mondjuk Nyugat-Európához képest.

Nagy kaland a neten összegyűjteni 1000 véleményt, ahogy 2000 ellenvéleményt is.

Talán oda kellene eljutni, hogy "elfogadás" és "tisztelet", aztán, hogy te amúgy ellenzed (wtf. mit? a melegséget?), ugyanolyan jogod, mint melegnek lenni


És nem, nem vagyok meleg

2021. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem konkrét véleményre gondoltam, rosszul fogalmaztam meg, ami az én hibám. Egy szavazásra, statisztikára gondoltam. De szerintem érted a lényeget.
2021. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
A legtöbb embert teljesen hidegen hagynák, ha nem tolnák a képükbe a propagandát.
2021. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Így már értem. Ezért jók a statisztikák, bármit ki lehet belőle hozni, meg az ellenkezőjét is.
2021. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!