Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy létezik, hogy már a...

Hogy létezik, hogy már a sakkra is ráfogják, hogy rasszista?

Figyelt kérdés

Mi van az emberekkel? A francia kártya rasszista, a sakk rasszista, már az is rasszista, ha egy parkban több a fehér ember, mint fekete.


Hát mi ez? 67 éves vagyok, de ilyet még életemben nem hallottam. Filmeket betiltani, mert rasszista? Eddig nem volt az. Most miért lett hirtelen minden rasszista?


2021. febr. 1. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
A hó is rasszista. Mindig csak fehér esik.
2021. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez a modern BLM, meg a többi hasonló, értelmetlen kampány miatt van. Lassan a feketék lesznek az istenek. (én bírom őket, vannak fekete barátaim)
2021. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1: Igazad van! Tiltsuk be!

Na de most komolyan. Ezek TÉNYEK! Ennyire buták az emberek? Tízezrek írták alá, hogy a rasszista sakkot alakítsák át vagy tiltsák be.


Ja és a sakk még a nőket is hátrányba helyezi! Mert a királynő más, mint a király.

2021. febr. 1. 22:10
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Ekkora idióták ezek a mai magukat liberálisnak nevező szekta. Mindenből a természet, életellenes dolgokat képviselik. Saját maguknak akarnak ártani, 50 év a az ilyen fehér saját magából fog gyapotszedő rabszolgát csinálni, boldogan bólogatva.
2021. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Balos körökben mozgok mind az internet magyar, mind az amerikai oldalán, de erről még életemben nem hallottam.

Tudnál linkelni egy forrást, ami nem csak egy random komment egy fórumon, vagy egy pár nézettséggel rendelkező youtube videó, hanem ténylegesen elismert forrás, ami bizonyítja, hogy jelentős számú ember gondolkodik így a sakkrol?

2021. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5: Nem elég indok, hogy fél amerika lángokban állt? Hogy ÁRTATLAN fehérek autóit, házait rombolták porba csak azért, mert volt pár fehér aki épp rasszista volt?


Az a szomorú helyzet, hogy a feketék nagyobb rasszisták, mint a fehérek. Túlreagálnak. Ha fehér emberrel történt volna az ami egy árva cikk nem jelent volna meg róla.

2021. febr. 1. 22:18
 7/20 A kérdező kommentje:

4: El sem hiszem, hogy van még valaki aki így látja a dolgokat. Mint én :)

De hát hogy ne lenne ez nyílvánvaló. Hát mi az édes jó istenért lenne rasszista a SAKK!!!

2021. febr. 1. 22:22
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az emberi hülyeség engem az is zavar pl hogy magyarországon nem lehet az emberekre rámondani hogy milyen bőrszínűek mert az sértő. De sztem nincs benne semmi. Sztem ennek olyannak kéne lennie pl hogy valaki debreceni miskolci stb
2021. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam feketén-fehéren, ja várj, mégsem. Ez rasszista beszéd.
2021. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Tehát nincs link, tudtam.
2021. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!