Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A test vagy a lélek a fontosabb?

A test vagy a lélek a fontosabb?

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Lélek
Test
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mihez? Az életben maradáshoz a test, a boldogsághoz a lélek. De amúgy a lélek is a testünk része, konkrétan az agysejtjeink közt lévő ingerületek összessége.
2021. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval lélektagadó vagy?
2021. febr. 3. 09:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A lélek. De egyesekkel ellentétben nem hiszem, hogy a lélek független a testtől. A test a lélek kivetülése is és egyesek a fejük tetejére állhatnak, akkor is üvölt a külsejükről, ha lélekben sem olyan tökéletesek, mint amilyennek hiszik magukat.
2021. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mint te pl.?
2021. febr. 3. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye, kérdező! Nem mások véleményét kérdezted?
2021. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ejnye, válaszadó, de.
2021. febr. 3. 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Végülis lélektelenül, kiégve, pusztán testként létezve lehet létezni csak nem túl eredményes.
2021. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem a test, mert összekapcsolódik.


nyilván nem tud az ember őszintén boldog lenni, akármennyire is munkálkodik ezen, ha testileg nincs rendben. most az ilyen pozitív dolgokat hagyjuk, hogy "fogadd el magad olyannak, amilyen vagy". az nem a boldogság kulcsa, hanem a saját magadnak bebeszélt hazugságoké, amit még ha lehető legjobban is elérsz, akkor is tudni fogod mélyen, hogy nem vagy teljes.

2021. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A lelklemből beszéltél, utolsó!
2021. febr. 3. 16:54
 10/11 Hozé don Padrafos ***** válasza:
40 éve nem vagyok megelégedve a külsőmmel, de nem is teszek ez ellen szinte semmit, mert nem tudom szeretni magam. Dagadtnak érzem magam. Többször éreztem már szerelmet, de esély sem volt, hogy bárki viszonozza. Lélek nélkül nagyon boldog lennék. Jó állásom van, szeretek műszaki problémákra megoldást keresni. Szeretnék a sikereimnek őszintén örülni, de tudom, hogy a nők inkább egy krokodillal jönnek össze, mint velem, és így életképtelen és fölösleges vagyok a világban. Csak a profitot hozom másoknak. Lélek nélkül jobb lenne ebben a testben.
2021. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!