Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hàny percig/ óráig tart egy...

Hàny percig/ óráig tart egy temetés?

Figyelt kérdés
Munkából megyek...
2021. febr. 3. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1-óra átlagban .
2021. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb. 1 óra. Urnás rövidebb.
2021. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez rengeteg dologtól függ.

Múlt héten volt egyik rokonom temetése. Világi szertartás volt, és nagyjából fél óráig tartott. (Nem néztem az időt, abban a helyzetben teljesen hidegen hagyott, hogy mennyi ideig tart.)

2021. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz utana halotti tor? Vacai? Mert az is ido.


Temetes egy ora szokott lenni.

2021. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 30-40 percesnél hosszabb temetésen még nem voltam. Főleg ilyen hidegben. Persze a végtelenségig el lehet húzni a család kérése szerint. Kalkulálva azzal, hogy illik legalább 15 perccel előbb odaérni, munkahelyről eljössz, stb. Két órát mindenképpen számolj rá távolságtól függően.
2021. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekünk 1 órás volt kb
2021. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, most, hogy sok a temetés (és talán amiatt is, hogy a ravatalozó zárt tér), a szertartásnak bele kell férnie 15 percbe, ehhez hozzájön a sírhoz kísérés meg a sírnál töltött idő. Kb. fél óra volt, ha nem számítod, hogy az elhunyt már korábban fel volt ravatalozva, illetve ki mennyi időt töltött még a szertartás után a sírnál.
2021. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!