Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ügyfélkaput miért kell létreho...

Ügyfélkaput miért kell létrehozni a továbbtanulás miatt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Ezt ki mondta?
2021. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ofő
2021. febr. 3. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Erre nem kötelezhető senki.

Pont ügyfélkaput akartam csinálni április huszon valamennyire lenne az első időpont... Csokoltatom a tanitód

2021. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fsms ***** válasza:
85%

Ha jól emlékszem a felvételi jelentkezésedet be tudod adni elektronikusan, viszont az elektronikus filet az ügyfélkapus regisztrációval kell hitelesítened.

Ehhez szükséges. Egyébként sok más ügyet is tudsz intézni, érdemes megcsinalni.

2021. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Muszaj. Kell az e-felvetelihez. Nalunk csoportosan (jog oran) mentunk az egesz osztallyal.

A felvi.hu-ra kell jelentkezni feltolteni a bizonyitvanyaidat es hasonlokat stb. Megcsinálod a sorrendet az egyetemek között, végül elküldöd a jelentkezést, amihez kell az ügyfélkapus hitelesítés.

2021. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
1-3 minek irtok ha semmit nem tudtok errol? Par eve mar igy lehet jelentkezni, minden iskola ha jol tudom ezt követi.
2021. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2013-ban jelentkeztem főiskolára. Tudom, nem most volt, de nekem is akkor lett ügyfélkapum, mert ott kellett hitelesíteni valamit. Úgyhogy ez egyáltalán nem baromság.
2021. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az alapvető probléma maga a kényszerítés intézménye és az, hogy fehér ember számára érthetetlenül bonyolult rendszer az ügyfélkapu. Önkormányzatnál csináltattam magamnak évekkel ez előtt ügyfélkaput, amihez ott megadtak egy jelszót. Ezzel azóta sem sikerült belépnem ebbe a frankó rendszerbe, pedig írni-olvasni még nem sikerült elfelejtenem. Olyan isten nincs, hogy még egy - akkora - sort végig üljek csak azért, hogy újra kitolhassanak velem. Mindent egybe vetve: egyszer nagyon rá fog fázni az emberiség egy tekintélyes hányada, hogy most már WC-re is csak internet segítségével lehet menni. Elég egy digitális katasztrófa és gyakorlatilag le fog állni a világ kommunikációja!
2021. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ott tudod hitelesíteni, amit ugyebár ha nem teszel meg nem érvényes a jelentkezésed
2021. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8asnak csak irom hogy telefonon is meglehet ezeket csinalni telefonon megmondjak.. Sot lekerni is lehet a jelszót vagy megváltoztatni email cimmel.. Nem kell bemenned es varni ra 2 orat (most amugysem lehet igy mivel kizarolag időpontra mehetsz, tehat plane 0 ido amig megcsinálod, bar en egy jelszo miatt biztos nem mennek be).

Az ugyfelkapu meg kb a legegyszerubb dolog a vilagon es rengeteg dologhoz szukseges. Szerintem csak Te vagy bena.

2021. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!