Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy könyvet a...

Rendeltem egy könyvet a netről, amit ma hozott ki a futár. Anyu nem tudott róla, de pont akkor hozták meg a csomagot, amikor ő hazaért. Gyorsan el kellett mennie, úgyhogy nem tudtunk róla beszéln. Szerintetek méges lesz rám?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Te vagy a sátán.
2021. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem... Én a péniszpumpával jártam így, abból sem lett semmi, mert azt hazudtam, hogy kulacs 😀 te meg mondd meg, hogy biblia 😀 ha kéri, hogy mutasd meg, akkor meg válaszold azt, hogy elégetted 😀
2021. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem haragudnék ha venne egy könyvet, de nagyon nagyon aggódnék, ha azt mondaná, hogy Biblia és elégette...

:D

2021. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha te egy rabszolga vagy otthon, akinek mindig be kell jelentenie, ha vesz magának valamit, akkor igen, az lesz.
2021. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
eddig soha nem rendeltem még és emiatt aggódok
2021. febr. 4. 14:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az o penzebol rendeltel 20ezert a kajapenzbol? Ha nem, akkor allj a sarkadra, ennyi emberi jogod 16 evesen is van.
2021. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj, ha rendelsz?


A cégeknek fontos, hogy elégedett legyél. Ha ilyen módon pénzt lopnának (sokan félnek ettől, akik nem értenek hozzá) akkor nagyon megütnék a bokájukat, és csődbe is mehetnek.


Én Amerikából rendeltem könyvet. Nem érkezett meg, ezért írtam egy levelet. Szó nélkül visszautalták a pénzt.

(Ééés pont aznap érkezett meg. Természetesen újra elutaltam)

2021. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért ez ne legyen rendszeres.
2021. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ,milyen könyv,és főleg mennyiért.

Kinek a pénzéből ment.

Jól bonyolítottál- e le egy internetes vásárlást?

Könyvesboltban meg tudtad-e volna venni?

Mondjuk ha a Libri negyed óra busszal,mérges lennék a szállítási költségért.

Meg azért egy kicsit rosszul esne,hogy elfelejtettél szólni.

2021. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy csinálsz mintha a könyv a sátántól származna. Ha nem az ő pénzén vetted és nem egy olyan könyvet miben azt mutatják be hogy hogyan főzz meg haziállatokat akkor mire legyen merges?
2021. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!