Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nyitásról szóló nemzeti...

A nyitásról szóló nemzeti konzultáción mire fogsz “szavazni”?

Figyelt kérdés

Miért ez a véleményed?

Szerinted a nép feladata megítélni a járványügyi helyzetet olyannyira, hogy döntést hozzon a nyitásról?



2021. febr. 4. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Nyissunk!
Ne nyissunk!
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
A nép feladata, hogy aki a vendéglàtàsban dolgozott, ehet-e, vagy nem ehet-e. Tud venni a gyerekének egy cipőt, vagy elveszi a gyerekét a Gyàm. Nem arról van szó, hogy a Halàszcsàrdàban nem ehetünk halàszlevet. Szerintem nem is értitek.... Senki se volt szegény...
2021. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vendéglátósok nem a nép miatt szegényedtek el, hanem azért, mert nem kapták meg a beígért támogatást.
2021. febr. 4. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

A konzultáció, egy konzultáció. Szerinted, ha 60%-a a vissza küldött kérdőíveknek azt mondja, nyissunk, akkor ki nyitnak? A döntés nem a mi kezünkben van, max figyelembe veszik. Mire meglesz a végeredmény, addigra valszeg a kormány magától is enyhített volna.

Ettől függetlenül én nyitnék. Azt se bánom ha elkapom a vírust, vagy terjesztem. Aki fél, az maradjon otthon. Azért a nem is tudom, 5%-ért copja mindenki más a faxt. Copják csak ők légyszi, én nem kérek belőle. Viselem a maszkot, fertőtlenítek a kedvükért, de hogy megáll az élet, az marhára sok már.

2021. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Semmi értelme nincs ennek az idióta konzultációnak. Nem azért van zárva bármi, mert a nép azt akarja, hanem a vírus miatt. Elvárom, hogy virológusok és más szakemberek döntsék el mikor lehet kinyitni.
2021. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Olyan nincs, hogy nyissunk vagy ne nyissunk.


Olyan van, hogy hirtelen nyissunk vagy fokozatosan. De gondolhatjátok, hogy ez az egész csak 2022 választás miatt van

2021. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem kinyitni kell, hanem a reszben unios, reszben magyar adofizetok altal befizetett es eltapsolt penzekbol tamogatni kellene azokat, akik emiatt karosulnak. Mindenutt ez tortenik, csak Dzsipsziking birodalmaban nem.
2021. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
El sem fogja küldeni nekem, mert letiltattam.
2021. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!