Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a tétje ennek a Sorosról...

Mi a tétje ennek a Sorosról szóló konzultációnak?

Figyelt kérdés

Valaki elmagyarázná nekem,hogy mi ennek a konzultációnak a lényege?


Tehát november 24.-ig van a visszaküldési határidő.

Ezután megszámolják az erre megfelelő emberek hogy mennyi lett visszaküldve,és ha megvan egy bizonyos százalék,akkor mi lesz? Viszik az Európai Parlamentbe ezeket,és Juncker asztalára teszik?


Egyáltalán hány érvényes kérdőívet kell elérni a kormánynak ahhoz,hogy ez a konzultáció sikerként legyen elkönyvelve?


Eddig ha jól tudom egy millió kérdőív lett kitöltve?

Ez kevés? Sok ?


Az interneten egyébként miért lehet többször is kitölteni kamu adatokkal is a kérdőívet?


Köszönöm a válaszokat!


2017. nov. 20. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%

Itt az a lényeg, hogy lássák a magyar emberek elutasítják a ránk erőltetett betelepítést...


Amit én nem értek, az ellenzék miért nem tölti ki IGENnel az ívet ahelyett hogy kifogásokat gyártana mint "gyújtósnak jó lesz"

2017. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Senki sem tudja ellenőrizni azt,hogy hányan küldték vissza.Bármennyit mondhatnak.Általában csak a Fidesz hívők küldik vissza,amúgy is nekik szól ez a kampány.Fenn kell tartani a 2 millió biztos szavazó harci kedvét.A kérdésekben benne van a válasz,normális ember kineveti őket.
2017. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Semmi
2017. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elég nagy luxus egy ilyen drága konzultációt pénzelni,melynek mint mondjátok érdemben semmi haszna,azon kívül,hogy hergeljék vele a népet,szerintem.
2017. nov. 20. 21:03
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Igazából, semmi. Ez is csak egyfajta közvélemény kutatás. Közelednek a választások.
2017. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Semmi se lesz, nincs tétje a dolognak. De a kérdés tartami szempontjából trükközésnek sincs értelme, amúgy is az "igen" lesz többségben.


"Amit én nem értek, az ellenzék miért nem tölti ki IGENnel az ívet ahelyett hogy kifogásokat gyártana mint "gyújtósnak jó lesz""

Majd, ha nem fogják hülyének nézni a népet, hogy már a kérdésnél szájába rágják a választ. Pedig igencsak jelentős számban lehetne sorolni azon kérdéseket, amik érdemesebbek lennének konzultációra.

2017. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

#4

Nem luxus, hiszen az adófizetők pénzén van.

Legfeljebb pár székkel kevesebb jut valamelyik stadionba.

2017. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
Az, hogy a NATO riportjában említett 60 millió Afrikaiból aki a következő két évben fog útnak indulni, hányat fognak hozzánk paterolni.
2017. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha nemkerülne sok sok milliárd forintba ez a konzultáció még azt mondanám hogy nevetséges de így sajnos azt kell mondanom hogy szomorú és felháborító hogy ilyen semmitmondó értelmetlen ügyre pazarolják a milliárdokat ahelyett hogy az oktatást és az egészségügyet tennék rendbe.
2017. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Te Pozi, már megint honnan a a bánatból tájékozódsz? :) 60 millió? Miért nem rögtön 60 milliárdan jönnek? Te amúgy olvasod is amit leírsz?


Elnézést ha elragadtattam magam.


Ehhh.....

2017. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!