Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hallottátok a jó hírt? Végre...

Hallottátok a jó hírt? Végre megnyugodhatunk!

Figyelt kérdés

A legfontosabb emberi jogi szervezet, az Európa Tanács 2021. január 27-én elfogadott egy határozatot (2361/2021) a kötelező oltás ellen.

Senkit nem érhet semmiféle hátrányos megkülönböztetés, ha nem oltatja magát, és az oltásigatolás nem használható útlevélként.


Ez már valami !


Ti is örültök ?



2021. febr. 4. 17:43
A kérdező szavazást indított:
nagyon örülök
cseppet sem örülök
90 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
igen, tényleg szuper, hogy az emberek egyéni hóbortja győzedelmeskedik a közegészségügyi érdekek felett.
2021. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%
én akkor lennék nyugodt, ha végre be lenne oltva a lakosság jelentős része.
2021. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
👍👍🤣🤣🤣
2021. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Oltogassák a kutyákat ne engem azzal a sz@rral!
2021. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek egyéni döntése, hogy beoltatja magát vagy sem. Aki beoltatja magát az úgy is immunis az "oltatlanokra", szóval nem kéne egymás torkának esni.
2021. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
én akkor örülnék, ha végre olyan törvénykezés lenne, hyg aki csak egy flegma, buta orvos, az ne pofázzon bele a gazdasági folyamatokba, ne küzdjön körömszakadtáig, hogy megfosszon gyermekeket az oktatástól, és úgy általában húzza meg magát és kérjen végre bocsánatot azért a válságért, amit a felelőtlen, buta, gyermeteg hisztije okozott.
2021. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
szóval én nem mennék olyan helyre, ahol ott nyüzsögnek a konteósok és oltásellenesek.
2021. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%

Én nagyon örülök. Nehogy már a felső 10ezer élősködő döntse el, hogy beoltatom-e magam a mérgükkel. Micsoda álszent, undorító hozzáállás, hogy az felelőtlen aki gondolkozni mer. Gates bácsit nem hiába tiltották ki a gyilkos oltásaival. Undorító...

Világjárványként kezelni egy influenzát, röhejes és felháborító.

Aztán öt év múlva mossák a kezüket, hogy nem miattuk lettél makk egészségesből rákos.

2021. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

"Aki beoltatja magát az úgy is immunis az "oltatlanokra", szóval nem kéne egymás torkának esni."

itt arról van szó, potenciális terjesztőket engedsz-e be valahova, vagy sem.

2021. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
#8 látom, megint itt az IQ alsó tízezer.
2021. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!