Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nőnek érdemes élsportolói...

Egy nőnek érdemes élsportolói karrierbe vágni, vagy nem érdemes, mivel a férfiak jobban érvényesülnek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem a kérdést. Van tehetséged az adott sporthoz? Igen. Nincs? Akkor nem. Élsportoló nem egy nap alatt lesz az ember. Hány éves vagy?
2021. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, hanem a lányomról.

Voltak kint már nemzetközi tornán a csapatával kétszer is Montesilvanoban, egyszer másodikok, másodszor harmadikok lettek, mindkét évben ő lett a gólkirály ott. Portugáliában is voltak, ott az ötből negyedikek lettek. Most a felnőttek között játszott, már második szezonja lesz a felnőttek között, és tud bizonyítani, az év felfedezettje címet elnyerte.

Azért kérdezem, mert futsalozik meg focizik. Mindkettő férfi sport, ráadásul ez az egész világ a férfiaknak kedvez. Soha nem lesz olyan megfizetett a női foci, mint a férfi foci, a nők fillérekért fogják kihajtani a belüket, mert sok helyen csak akkor kapnak pénzt, ha nyernek, ha döntetlen vagy vereség, akkor nem fognak fizetni nekik. Sok cikk szól erről, hogy csak azért, mert nő valaki, mennyi hátrányos megkülönböztetéssel jár. És nem most fog eljönni a nagybetűs feminizmus, amikor Novák Katalinka is arról prédikál, hogy a nőknek nem dolguk az, hogy ugyanannyit keressenek mint a férfiak.

2021. febr. 6. 10:19
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk a nők futballal kevesebbet keresnek, mint a férfiak, mert egyik az, hogy nem is tudnak annyira jól focizni, a másik pedig, hogy nem is nézik annyian a tv-ben, vagy élőben, de mégcsak nem is annyira kózvetítik.

Igaz, általánosságban a férfiak sikeresebbek, mint a nők, és többet is keresnek. (Lásd csak a világ leggazdagabbjait, 99% férfi)


Viszont ha valamiben jó vagy, akkor érdemes foglalkozni vele.

2021. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom értelmezni a kérdést. Mi az hogy a férfiak jobban érvényesülnek az élsportban? Nem egymással versenyzik a két nem, semmilyen sportban, tehát biztos hogy nem egy férfi fogja az előremenetelét meggátolnmása riválisa max. egy tehetségesebb másik nő.
2021. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
* meggátolni, a riválisa max. egy másik nő.
2021. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, nem más ellen versengenek, de nekem volt megalazó, amikor a fiúk futsaloztak, mindenki árgus szemekkel nézte, amikor meg a lányok következtek, akkor alig maradtunk páran és sok meccset fel se vettek, mert hát minek. És minden sportágban mindenki több férfit tud megnevezni, mint nőt, mert a nők ilyen szinten bénák. Csak akkor nem értem, hogy miért kell lányoknak versenyt indítani.


Ezért nem akarom, hogy sportoló legyen, mert lány. Úgy alapjáraton az élet minden területén hátrányból indul.

2021. febr. 6. 10:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenféleképen.
2021. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Hát hallod... csodálom hogy a lányodnak egyáltalán van bármilyen ambíciója ilyen anya mellett aki szerint a lányok bénák 😨

Mi a fenét hordasz itt össze? A lányok nem bénák! Se hobbiszinten, se élsportolói szinten!! Szerintem te troll vagy, nincs is gyereked. De a sportról is fura elképzeléseid vannak!

Gondolom te még a Polgár lányokat is sajnálod hogy milyen egyszerűek, a Williams nővérek és Sarapova is tök bénák. Amit meg azok a szerencsétlen tornászlányok a korlátnál bénáznak, hááát...

2021. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Egy másik válaszolóra utaltam, hogy a lányok bénák, de úgy látom, hogy törölték.

De ha nem bénák, akkor miért nem tudnak a lányok olyan szinten sportolni, olyan támogatókat gyűjteni, mint a férfiak? Nem bénák, viszont a férfiakhoz képest mi bizony azok vagyunk.

2021. febr. 6. 11:18
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Te nem másik válaszolóra utaltál (egyébként nincs törölt válasz), hanem egyszerűen sikerült leírnod azt, hogy a női sportolók még ezen a szinten is bénák, és nem érted miért indítanak versenyeket lányoknak.

De amúgy tökmindegy mire reflektálva, de leírtad ezt.


Szerintem te a mi kis különbejáratú nőgyűlölő trollunk vagy, ezúttal aggódó anyuka bőrébe bújva adod ki magadból a frusztrációdat, és írod le hogy a nők alacsonyabb rendűek (még ebben is). Mert férfiként mindenki 1 mp alatt felismer.

2021. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!