Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérlek adjatok valami életcélt...

Kérlek adjatok valami életcélt, ajánlanátok pár életcélt?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok veszve. 27 éves leszek idén. Nem akarom cél nélkül leélni az életemet. Kérlek segítsetek. Úgy vagyok vele hogy vagy választok valamit vagy addig süllyedek a depressziómba, amíg túl késő nem lesz.Válaszaitokat előre is köszönöm.

2021. febr. 8. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Gyerek?
2021. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Ezt neked kell kitalálnod. Számomra pl. az az életcél, hogy a világ leggazdagabb embere legyek. Nyilván nagyon kevés az esélyem rá, viszont az életem végéig küzdhetek.
2021. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Sokan fognak hülyének nézni amiatt amit most írok, pedig nem kéne. Ha életcélt akarsz, találj magad mellé egy hűséges társat, akivel leéled az életedet és megvan az életcél :)
2021. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem adhatunk mi életcélt, mert nem éreznéd a sajátodnak.

Neked kell tudnod, milyen vonzalmaid, vágyaid, álmaid vannak. Vagy milyenek voltak gyerekkorodban, ami ma is releváns lehet.

2021. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat. Hát gyermeket és társat sosem szerettem volna. Azok az álmaim, amik gyerekkoromban voltak vagy eltűntek vagy olyanok, amiből nem tudnék megélni és nem is tudom, hogy lenne-e hozzá már motivációm.
2021. febr. 8. 16:43
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
3-as Ha fiú a kérdező, nem túl sármos, és a kommunikációs készsége se a legjobb, akkor elég sok kudarc fogja érni, ami nem a legjobb az ember önbecsülésének. Görcsösen erőltetni szerintem semmiképp nem szabad, akár véletlenül is egymásra találhatnak a nagy ő- vel, akivel hűségesek lesznek egymáshoz.
2021. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Milyenek azok, amikből "nem tudnál megélni"? Mert sokra én is rávágtam annak idején, aztán kiderült, hogy egyáltalán nincs minden kőbe vésve.
2021. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Leginkább bölcsészettudományi területek, nyelvi képzések, kínai szak, ókori nyelvek és kultúrák és hasonlók.
2021. febr. 8. 16:57
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Rengeteg ember él meg ezekből, csak küzdeni kell és törtetni. Vagy szerinted egy múzeumban például milyen érdeklődésű emberek dolgoznak?
2021. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Ezekben elég nagy a mozgástér, kérdező. Csak valami még konkrétabb terület kell, amiben jó akarsz lenni.

A legjobb 20%-nak mindenhol van hely.

2021. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!