Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérlek adjatok valami életcélt...

Kérlek adjatok valami életcélt, ajánlanátok pár életcélt?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok veszve. 27 éves leszek idén. Nem akarom cél nélkül leélni az életemet. Kérlek segítsetek. Úgy vagyok vele hogy vagy választok valamit vagy addig süllyedek a depressziómba, amíg túl késő nem lesz.Válaszaitokat előre is köszönöm.

2021. febr. 8. 16:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a tanácsokat.
2021. febr. 8. 17:34
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az akadálya annak, hogy hobbiként űzd a felsoroltakat (vagy egy részüket)? Sok mindenhez hozzáférhetsz ingyenesen elérhető forrásokból is, de tehetsz félre kurzusokra vagy tanárra is ha megteheted. Ha olyan dolgokkal foglalkozol, amiket szeretsz akkor egy csomó örömmel és tartalommal töltheted meg a mindennapjaid ami máris sokkal jobb állapot, mint a jelenlegi. A legtöbb ember nem a hobbijából vagy az érdeklődési köréből él, de ez még nem kell, hogy visszatartson attól, hogy belevágj valamibe. Hobbikon belül is kitűzhetsz kisebb-nagyobb célokat és ki tudja, lehet, hogy felfedezel magadban egy olyan tehetséget amire eddig sose gondoltál. Én szurkolok neked!
2021. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2021. febr. 8. 18:34
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj be egy menhelyi kutyát.
2021. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvezni jo pillanatokat. Ha ez egy hegymaszas, egy tabortuz, egy gyumolcsostelek, szex a csillagos eg alatt, idegen nyelv tanulasa, erdekes helyeken dolgozas es vandorelet, vagy pont forditva, mindegy. Nem az lesz erdekes a halalos agyon, mit lehet osszeirni, hanem mennyi erzes, elmeny lett megelve.
2021. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én javaslok egy furcsát, találj értelmet a jó pillanatokban. Azaz, mint egy zenénél, egy táncnál nem az a lényeg, hogy valahová odaérj, a végére, hanem amikor tart, az jó legyen. Legyenek olyan pillanataid, amik teljesek. Tehát nem muszáj hogy legyen folyton egy cél amit el akarsz érni, ezt valahogy az iskola szoktatja meg velünk így hogy mindig van előttünk valami ahová haladunk. Élvezd amíg olvasod a könyvet, éld meg teljesen a finom vacsorát, a jó kirándulást. stb.. Persze nem azt mondom hogy ne legyen ambíciód, ne haladj valamerre..
2021. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rengeteg jó tanácsot. De úgy tűnik nem csak a cél, hanem a motiváció is hiányzik.
2021. febr. 9. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!