Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szebb?

Hogyan lehetnék szebb?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon nem érzem magam szépnek, pedig sokan (fiúk is) mondják, hogy nagyon jól nézek ki. Nem tudom hogyan tetszek magamnak jobban. Az alakommal semmi problémám de a fejemet nagyon nem bírom elviselni. Folyton más lányokhoz hasonlítom magam és egyre lejjebb megy az önbizalmam. Néha gyönyörűnek érzem magam, máskor pedig rosszul vagy saját magamtól. Mostanában egyre többször van van ilyen, ez semmiféleképp nem önsajnáltatás akar lenni vagy hasonlók... Csak ha esetleg valakinek volt már hasonló, akkor az tudna segíteni hogy lendült át ezen? Vagy hogyan érezzem magam szebbnek vagy komforosabban?
2021. febr. 9. 21:50
 1/8 III. A nagy károly ***** válasza:
0%
ha fiú lennél azt mondanám, hogy növessz szakállat,de az szerintem neked nem állna jól
2021. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem foglalkoznál mással, csak saját magaddal, magadat állítanád mércének minden téren, máris sokkal jobb lenne.
2021. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha sokan dicsérnek biztos szép vagy. Van egy kis önértékelési problémád de ilyen nekem is volt meg az emberek nagy részének van. Hidd el magadról hogy szép vagy.
2021. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Küldj egy képet és megmondom
2021. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont ma találtam magamról egy 30 évvel ezelőtti fotót. Megállapítottam, hogy mennyire jól állt már a hajam! Miközben emlékeimben frankón az van, hogy a többi, gyönyörű frizurájú osztálytársammal ellentétben az én hajam mindig kócos volt. Pedig dehogy! Csak az én hullámos hajammal szemben az övék valszeg dögunalmas szögegyenes volt. :)

Szóval tényleg fejben dől el. :)

2021. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyel hiu, a szepseg elmulik a belso ertekek tobbet szamitanak. Mellesleg ha sokan mondjak akkor biztos szep vagy, de am az h ezzel ennyit torodsz az kiabrandito lenne ha ismernelek.
2021. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os! Sajnos a mai világban mindenki többet törődik a külsővel, persze ezzel én nem értek egyet. Viszont, szerintem mind-e mellett fontos a külső is hogy igényes legyen.
2021. febr. 9. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Igenyesseg es szepseg nem ugyan az, lehet valaki nagyon igenyes de csunya, viszont a belsonket akarhogy valtoztathatjuk ha van eleg akarateronk, es igazabol ez ami meghazaroz.


Az h a szepseggel konyebb boldogulni az meg egy dolog, de nem mindig a konyebb ut a helyes.


Es az h mit gondol a tobbseg az meg ne szamitson, voltak korok amikor a tobbseg egy helyen ugy gondolta hogy rabszolgat tartani normalis, boszorkanyokat egettek stb. Csak mert milliard legy szart eszik attol meg neked nem kell

2021. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!