Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék olyan embert...

Hol tudnék olyan embert találni akit fel tudnék fogadni arra, hogy vigyázzon rám bulikba?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, imádok szórakozó helyekre járni, de sajnos egyedül szoktam menni mert nincsenek barátaim, a párom meg nem szeret bulizni. És sajnos eléggé ki szoktam magam ütni és sokszor keverem magam rossz helyzetekbe, pl bele kötök valakibe. És szeretnék egy olyan valakit aki eljárna velem és vigyázna rám. Ha úgy van még fizetnék is neki érte. Tudom most nincsenek nyitva a szórakozó helyek, de amugy is jobb lenne megismerkedni az illetővel mielőtt élesbe menne a dolog. Hol lenne ilyenre lehetőségem? Társkeresőkön nagyon fura lenne ezt leírni a profilomba, ugyhogy nem tudom hol találnék rá embert.

2021. febr. 10. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%

Akkor mehetunk egyutt, mindketten jol jarunk :) nekem is van kivel mennem, cserebe meg csak annyit kell tenned, hogy ramutatsz az illetore, en meg kiutom neked :)


F25

2021. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Ha egri vagy tudok valakit.
2021. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Veszprémi vagyok.
2021. febr. 10. 22:29
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Mi imádunk együtt eljárkálni a párommal, az esetek többségében ráadásul mi vigyázunk a barátainkra is. Sokszor volt, hogy nekünk kellett az illetőt meghánytatni vagy hazavinni, jellemzően a fiatalabb barátok vagy haver öccse/húga szokott az áldozat lenni. 😅 Ha budapesti vagy, számíthatsz a mi társaságunkra is.


25N

2021. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Tehát összegezük,egy kötöszködős picsa vagy aki 2 vodka után beleáll mindenkibe.És olyan embert keresel aki elviszi a balhét miattad??Ő járatja le magát,őt ütik ki mert te nem tudsz viselkedni???Ne viccelj már te liba....
2021. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5# nem erről van szó, ez a legritkább esetbe fordul elő és akkor is más kezd el belém kötni. Inkább olyanokra gondolok hogy meg kéne akadályozni hogy hülyét csináljak magamból, ugymond leállítani ha valami hülyeségre készülök. De rettentő inteligenciára utal a szókincsed grat. :)
2021. febr. 10. 22:47
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy vedd rá a párodat, mert ebből így nem sok jó fog kisűlni szerintem😕
2021. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Na miért??Ezt szürtem le...akkor tehát fogni kéne a kezed.Szerintem próbálj meg felnőttként viselkedni.Ám nem tudom mi a bajod a szókincsemmel,meg három mondatból mire következtettél belőle..
2021. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8#ok szia

7#próbáltam de egyszerűen ki nem állhatja a bulikat.

2021. febr. 10. 22:55
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megvan annak is az oka miért nem megy veled.Nyilván tényleg nem tudsz viselkedni társaságban
2021. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!