Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy távoli rokonom leukémiá...

Ha egy távoli rokonom leukémiába halt meg tavaly év végén, miért Covid-ot írnak a halála okának?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben be lehet perelni a kórházat? Miért csinálják ezt az orvosok?

2021. febr. 11. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Korábban nem kapta el valamikor a vírust? Mert úgy tudom, hogy azt is covid-halottnak számítják, aki nem föltétlenül abba halt bele, csak korábban valamikor fertőzött volt.
2021. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert statisztikát gyártanak. Mit gondolsz, miért mondanak a híradóban olyan hatalmas számokat? Egy nátha miatt ennyien halnának meg?
2021. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Hiába is akarnál a kórházzal pereskedni. Még ha ennél sokkal nagyobb volumenű ügyben lenne igazad, akkor is a javukra döntene a bíróság az esetek 99,9%-ban. Te nem fogsz tudni felülbírálni egy orvosi szakvéleményt, az orvosok meg egymást igazolják. Részvétem a rokonod miatt, de szerintem nem igazán fontos mit neveztek meg végül a halál okának, ha nem az orvosok mulasztása miatt halt meg.
2021. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért, tényleg covid van a halotti anyakönyvi kivonatban?
2021. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én olyat ismertem tavaly, aki agyvérzésben halt meg de ott hamar kiderült, hogy Covid került a halotti bizonyítványra. A doki azt mondta a hozzátartozóknak, hogy ne foglalkozzanak ezzel.
2021. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Te honnan tudod, hogy a leukémia volt a halál oka, ill. hogy nem volt covidos?
2021. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Hangulatkeltést szimatolok...
2021. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

szeretem az ilyen naiv embereket, mert eddig tényleg azt hitted hogy a statisztikák nem manipulált-vagy egyáltalán nem létező-adatok?

ez az egész izé egyről szól egy kupac sértett, előkelő, vattába csomagolt baba úgy döntött, hisztizik egyet az orvosi diplomájával és tönkreteszi a világot. azt mondjuk szerintem nem rakták össze, hogy épp ez a világ teszi lehetővé a kényelmes kis életüket, de tudom, én is naiv vagyok, hogy gondolkodást feltételeznék a fenti csoporttól...

2021. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

A COVID-ot tényleg a halál okának vagy kísérőbetegségnek írták?

Amúgy ha nem eleve végstádiumú volt, akkor a covid ronthatott annyit az állapotán, hogy ez legyen a fő halálok.

Ha végstádiumban (akár a kórházban) fertőződött meg, akkor inkább kísérőbetegségként való feltüntetése reális.

2021. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%

#7

Jó a szimatod...

2021. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!