Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány etnikum előfordulása...

Cigány etnikum előfordulása Magyarország különböző területein?

Figyelt kérdés
Mennyire eltérő a cigányok százalékos száma a népességben pl. Nyugat-Magyarországon vagy Kelet-Magyarországon? Tényleg ennyivel rosszabb a színvonal a keleti részeken?

2021. febr. 12. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szazalekokat nem tudok, de latvanyosan kevesebb roma el itt (pedig en Kozep Magyarorszagon elek) Szekesfehervar kozeleben, mint pl. Miskolc, Debrecen vonalon, de a Mátrai kis falvakban is rengeteg van beloluk meglepetesemre. Eltem egy ideig Szombathelyen is, ott meg aztan tenyleg ritkabban lattam, volt a kozpont fele egy haz, mindog tarva nyitva volt az ablaka es ott szaladgaltak ki be a ciganygyerekek, de az a legalja putri, ezen kivul viszont nem talalkoztam veluk.
2021. febr. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcon élek. Borsodban RENGETEG van. De tényleg RENGETEG.

Csak autózzon egyet aki nem hiszi egy olyan útvonalon, amelyik érint legalább öt-hat borsodi falut. Garantálom, hogy egy csomó lepusztult épületet fog látni, tele lesz a környék hulladékkal, és mindenhol cigányok fognak sétálni, vagy csak ácsorogni, cigánygyerekek fognak rohangálni. Némely falu olyan már, mint a Mad Max filmekben. Igazi megsemmisült szemétdomb.


Borsod elesett sajnos. 10-20 éve még meg lehetett volna menteni, de mostmár késő. Félek, előbb-utóbb Miskolcra is ez vár, végül pedig az egész országra.

2021. febr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kőszegen még manapság is kint lehet hagyni "becsülettálat" az utcán, senki nem viszi el, és mindenki beledobja a pénzt azért, amit vásárolt.Igen, a nyugati országrészben jóval több becsületes ember él. Ahol romák is laknak, ilyet nem lehetne elképzelni!!
2021. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Mi tanultuk, hogy a legtöbb itt van: Szabolcs, Zala, Somogy, Borsod.
2021. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam Miskolcon másfél éve csak kocsival átutazóban, nem a belvárosban, kb enni meg tankolni álltunk meg, konkrétan MINDENKI akit a kocsiból láttam, mindenki roma volt.
2021. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!