Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarország többek számára...

Magyarország többek számára ugyan olyan demográfiával és anyagi és családügyi berendezkedéssel rendelkezik, mint bármelyik másik ország. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Ész érveket várok. Trollok jelentve lesznek.

2021. febr. 12. 16:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik országban különböznek ezek az adatok így a kérdésnek nem sok értelme volt.
2021. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A kérdésnek pontosan az az értelme, hogy itt gyakorikérdésekenk többen a #1-es álláspont ellen vannak.
2021. febr. 12. 16:33
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Akkor te csak vitatkozni jöttél.🤔
2021. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem a kérdést. Mi az, hogy többek számára ugyanolyan demográfiával rendelkezik?
2021. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Milyenek azok a demográfiák, amelyek különböznek a társadalom egyik és másik csoportjánál...? Trollkodas nélkül, ssak akkor dobálózzunk idegen kifejezésekkel, ha ismerjük a jelentését.
2021. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
A kérdés teljesen értelmetlen. És itt is meg lehet élni egészen jól, ha nem vagy haszontalan csicska. (Ismerek olyan segédmunkást, aki konkrétan egész nap dolgozik, ha nincs munka vállal maszekot. Baromi sokat dolgozik, de jól dolgozik, és meg van fizetve. Többet keres sok diplomásnál.)
2021. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#3: Ez nem ilyen egyszerű. Nem vitatkozni, hanem megvitatni, másodvéleményt kérni és témát megbeszélni jöttem. Továbbá érdekel, hogy milyen indokok vannak a 0%os hasznosság mögött, amire a másik helyen nem volt válasz csak személyeskedés.
2021. febr. 12. 16:46
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Linkeld be akkor a másik kérdést, mert így kontextus nélkül nem lehet válaszolni egy egyébként is zagyván feltett kérdésre....🙄
2021. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#5: Köszönöm a kötekedő kérdésedet, segít kifejteni a kérdésben értelmezett szót úgy, hogy elkerülhető legyen a további kötekedés!

Demográfia a népességet bemutató adatokat jelentik, amik a szerkezeti és eloszlási összefüggéseket mutatják be, mint a korfa, születések, halálozások, munkaképesek, munkanélküliek, tanulmányokat végzők, végzettséget szerzettek adatai.

2021. febr. 12. 16:51
 10/22 anonim ***** válasza:

Én továbbra se értem mit akarsz ezzel, hiába másoltad be a wikipédiáról a definíciót.


Ha szó szerint értelmezem, az alapvető társadalmi elvek minden országban ugyanazok, ezért van az, hogy vannak olyan családok, akik hasonló tulajdonságokkal bírnak, mint egy másik országban lévő ugyanolyan család. De ettől még mindig nem világos, hogy ezen mit akarsz megvitatni, amikor ez egy törvényszerűség, a társadalmi működés egyik alapja.

2021. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!