Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mielott meghal az ember ,...

Mielott meghal az ember , szerintetek megérzi elötte,hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Számtalan eset van mikor fel se fogja mi történik.

Pl. az anyuka akire ráesett az ablakból kiugró vagy a csecsemõ a hátsó ülésen mikor 100al becsapódnak pl.

2021. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem legtöbbször igen. Nyilván van olyan, hogy nem, pl ha magánkívül van, kómás beteget lekapcsolnak, csecsemő meghal, nagyon hirtelen halálok pl aludt a kocsiban az utas és a kocsi frontálisan ütközött majd kigyulladt.


De általában szerintem van pár pillanatnyi haldoklás, vagy legalább egy kósza gondolat, hogy "ez lesz az"

2021. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Természetesen nem olyanra gondolok mint amikor ráesett anyukára a férfi.

Hanem szivinfarktus vagy embolia vagy rák... erzik e az utolso pillanatban hogy ez a vége

2021. febr. 12. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Betegségnél szerintem igen.
2021. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Betegek, idosek tudjak. Olyan dolgokat mondanak elotte, amik teljesen egyertelmuek.

Nekem aposom, aki nagyon idos volt, es ket even at volt fel labbal a sirban, halala elott par nappal megszoritotta a kezem, a szemembe nezett, es azt mondta, koszonom. Otthonban volt, nem valamit koszont meg.

2021. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hosszú, elhúzodó haldoklásnál igen, viszomt sokan nincsenek tudatuknál, igy meg sem.

Hospice házban önkénteskedtem a covid előtt, morfintól sajnos sokszor nem tudják a világukat se a betegek.... hallucinálnak, meghakt rokonokat látnak...beszélnek hozzájuk,...nehéz megmondani, hogy olyankor mit éreznek, látnak. Nem olyan "romantikus" dolog ez mint az amerikai filmekben...

2021. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!